Indijā Hemis klosteris aicina uz ikgadējo festivālu

Indijā, Himalaju kalnu rietumu daļā, proti, 3500 metru augstumā atrodas Ladaka (Ladakh) rajons, kas ir pieskaitāms pie viena no vismazāk apdzīvotajiem Indijas reģioniem. No šī gada 1. līdz 2. jūlijam šeit norisinās ikgadējais Hemis festivāls. Šo Hemis klostera svētku viens no spilgtākajiem notikumiem ir slavenās masku dejas. Šos svētkus svinēt ierodas daudzi svētceļnieki.

Apmeklētājus sagaida krāsaini svētki ar raibām maskām, svinīgām lūgšanām un simboliskām dejām. Dejojošie mūki tērpti krāsainos kostīmos, un maskās rāda Budisma uzvaru pār seno mītisko ticību. Priekšnesumi ir pilni ar dažādiem simboliem, kur katrai kustībai ir sava nozīme.

Hemis klosteris atrodas 45 kilometru attālumā no reģiona galvaspilsētas Lehas (Leh). Klosteris ar gandrīz 500 mūkiem, ir lielākais un bagātākais no Ladakas klosteriem. Ārvalstu tūristi tiek šeit laipni uzņemti un draudzīgi sagaidīti ar „Juley” sveicienu.

Sīkāka informācija: www.festivalsofindia.in/hemis

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 30.06.2025 Liepāja – kā pa notīm! Liepājas reģiona TIB
Maršruts „Liepāja – kā pa notīm!” ir vienkāršākais veids, kā apskatīt Liepāju un iepazīt ievērojamākās vēstures, kultūras un | Skatīt vairāk
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 427 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 02.07.2025 Uz Žagares ķiršu festivālu Nikos Travel
Reizi gadā Žagare pārtop par Ķiršu galvaspilsetu. Visgaržīgākas ogas, jautrība...pa ceļam apciemosim mūsu iemīļoto objektu-ZS Līcīši | Skatīt vairāk
40 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.06.2025 - 01.07.2025 Ekskursija uz delfināriju- pedejās vietas Nikos Travel
Sezonas populārāko braucienu uz Lietuvu- Delfinārijs un Jūras muzejs. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena!, 05.07.2025- | Skatīt vairāk
40 EUR
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com