Tūristi var iegādāties gabaliņu no Ķelnes doma [1]

Tūristi, kuri Vācijā apmeklē slaveno objektu - Ķelnes domu, tagad pilnīgi legāli var paņemt līdzi gabaliņu no šī slavenā arhitektūras pieminekļa. Akmentiņus, kas ir apstrādāti ar akrilu, kopā ar sertifikātu, kas apliecina tā autentiskumu, tagad var nopirkt par 45 eiro Ķelnes doma suvenīru bodītēs.

Šos akmeņus vairs nevar izmantot doma restaurācijā, tāpēc arī ir pieņemts šāds lēmums - pārdot daļu no gotiskā arhitektūras pieminekļa, kas ir iekļauts arī UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pirmā suvenīru partija – 500 gabali, jo Ķelnes arhibīskapija vispirms vēlas paskatīties, cik liels ir pieprasījums.

Visa iegūtā nauda no suvenīru pārdošanas tiks novirzīta restaurācijas un doma uzturēšanas darbiem.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 gustavs 01/25/2011 19:37 man liekas shi te bazniica ir loti liela un krasna...

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
JAUNUMS - Toskāna,cena no 579 eur! Itaka Latvia
Toskāna valdzina ar viļņojošām kalnu ainavām, saulainām vīna dārzu terasēm un šarmantiem viduslaiku ciematiem. | Skatīt vairāk
no 579 EUR
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com