Parmā notiks Verdi festivāls

Ikviens, kurš iedomājas par Džuzeppi Verdi, tam prātā nāk arī Parma pilsēta Itālijā. Šajā Busseto provincē 1813.gada oktobrī, dienas gaismu ieraudzīja Verdi. Turpat viņš atklāja mīlestību pret mūziku un nospēlēja savas pirmās notis pie Po upes pilsētiņas baznīcas ērģelēm.

Godinot Verdi, arī šogad tiks rīkots festivāls. Dažādās uzvedumu vietās Parmā un Busseto no 1. līdz 28.oktobrim tiks atskaņoti daudzi pazīstamā komponista darbi. Starp tiem būs ari pazīstamie rekviēmi Nabocco un I due Foscari. Verdi populāros darbus atskaņos starptautiskā ranga orķestri kā Philharmonie Arturo Toscanini, Klangforum Wien un Parmas Teatro Regio orķestris un tā ir tikai neliela daļa no orķestriem, kuri ņems dalību festivālā.

Papildus informācija: www.parmaincoming.it

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.06.2025 - 30.06.2025 Sienu gleznojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com