Dolāra kurss ļauj ietaupīt ceļojumos

Šobrīd vienu eiro var samainīt pret pusotru dolāru. Augstais eiro kurss var traucēt Eiropas Savienības eksportam, taču atpūtnieki no tā tikai iegūst. Tūristi, kas apmeklē Amerikas Savienotās Valstis, gūst labumu no salīdzinoši zemajām viesnīcu, restorānu un autonomas cenām. Tomēr arī citas aktivitātes, piemēram, koncertu un muzeju apmeklējumi un iepirkšanās, vājā dolāra kursa dēļ izmaksā mazāk.

Patērētāju tiesību aizstāvji iesaka rezervēt visus ceļojuma komponentus atsevišķi - gan lidojumu, gan viesnīcas numuru, gan arī nomāto auto neiesaka pasūtīt kopā, jo tā cenas ir neizdevīgākas. Esot ceļojuma mērķī, atmaksājas arī rezervēšana uz vietas, jo tā tiek izmantots izdevīgais valūtu kurss. Tāpat var izmantot ASV lēto lidsabiedrību pakalpojumus iekšējiem lidojumiem - tā var paceļot pa ASV par Eiropas taksometra cenu.

Taču dolāra kurss ietekmē ne tikai ASV apmeklētājus - arī daudzos citos tūrisma galamērķos dolārs ir vai nu oficiāls maksāšanas līdzeklis vai arī tiek pieņemts kā otra valūta. Tāpēc arī daudzviet Āzijā vai Karību reģionā, piemēram, Dubaijā, Honkongā, Arubā, Kubā un citur, var izmantot valūtu kursa sniegtās priekšrocības attiecībā uz dolāru un eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā! Turkish Airlines
Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem. | Skatīt vairāk
Ķermeņa un dvēseles harmonija Orchid Spa
Piedāvājam dažādus taizemiešu masāžas veidus, relaksējošas procedūras ar aromātiskajām eļļām un atjaunojošas SPA programmas, kas sniegs | Skatīt vairāk
Spānija 2025 – Tava atpūta ar garšu! Latvia Tours
Joprojām viens no populārākajiem atpūtas galamērķiem! 2025. gadā Tevi gaida kultūras un mūzikas festivāli, sporta pasākumi un jauni gardēžu | Skatīt vairāk
no 675 EUR
Uzņēmumi


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com