Lai apskatītu svēto Turīnas līķautu, jāreģistrējas internetā [1]

Jau sākot ar 2009. gada decembri, apmeklētāji var internetā pieteikties vizītei Turīnas katedrālē, kur apskatāms svētais Turīnas līķauts. Tas ir 4,36 metrus garš un 1,10 metrus plats. Uz tā redzams vīrieša ķermeņa nospiedums un brūču pēdas. Līķauts ir nozīmīga katoļu baznīcas relikvija, ko uzskata par Jēzus Kristus līķautu, kur Jēzus tika ietīts pēc noņemšanas no krusta. Līķauts tiek uzglabāts Turīnā jau kopš 1578. gada.

Plašākai publikai līķauta apskate pieejama no 10.04.2010 līdz 23.05.2010. Bez reģistrācijas internetā katedrālē Duomo iekšā tikt nevar, jo pie ieejas jāuzrāda rezervācijas biļete. Par vizīti nav jāmaksā un jebkurš, kam ir derīga e-pasta adrese, var pieteikties līķauta apskatei šajā interneta vietnē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 anny 04/09/2010 10:30 tas tak tāpat kā ar Da Vinči Vakarēdienu Milānā, ja gribi redzēt, reģistrējies kādu pusgadu iepriekš. Te arī sakarīgos laikos vietu vairs nav:(. atradām tūrfirmu, kas bija laicīgi sarezervējuši, var iemest gūglā mundus travels, tur būs.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Silts ēdiens, auksts dzēriens un skats! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā vai . | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


Dobeles novada TIC
,


WOOPS
,


Rija Old Town Hotel Tallin
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com