Polijā iestājies īslaicīgs pavasaris

Janvāra vidū Polijas galvaspilsētā Varšavā uznācis negaidīts siltums. Iepriekš uzsnigušais sniegs izkusis un gaiss sasilis tik ļoti, ka pilsētas zālājos izplaukušas margrietiņas.

Uz Polijas galvaspilsētu anticiklons atnācis no Rumānijas puses, atnesot siltos laikapstākļus. Taču sinoptiķi steidz brīdināt iedzīvotājus, kas priecājas par agri iestājušos pavasari, ka ziema vēl atgriezīsies. Siltums turēsies tikai pāris dienas un jau drīzumā atkal kļūs vēsāks, kam sekos lietus un sniegs. Līdz janvāra beigām temperatūra turpinās pazemināties. Sinoptiķi prognozē vieglu salu dienas laikā un temperatūru līdz -5ºС naktī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Sunrise Montemare Resort Grand Select 5* Atlantic Travel
Perfekta atpūta Šarm eš Šeihā tiem, kuri augsti vērtē kvalitāti un uzmanību pret detaļām. | Skatīt vairāk
no 1045 EUR
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes muižas parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas. | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Alūksnes TIC
,


Itaka Latvia
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com