Vairāk par 1600 istabām: paziņo par pasaules augstākās viesnīcas atklāšanu

Viesnīcu ķēde Marriot paziņojusi, ka līdz gada beigām darbu sāks pasaules augstākā viesnīca – JW Marriot Marquis Dubai Dubajā, Apvienotajos Arābu Emirātos. Viesnīcas ēkas augstums būs 335 metri, tas ir, tikai par 26 metriem mazāk nekā slavenais Ņujorkas debesskrāpis Empire State Building.

Viesnīcu ķēdes vadība trešdien nāca klajā ar paziņojumu, ka pirmos viesus paredzēts apkalpot vēl pirms šā gada beigām. Viesnīcā būs vairāk nekā 1600 istabu, bet pirmajā kārtā ekspluatācijā tiks nodota tikai daļa no tām. Saskaņā ar uzņēmuma paziņojumu, pasaules augstākās viesnīcas projekts ir „spēcīgs signāls par Dubajas pieaugošo lomu”.

Pasaules augstākā viesnīca gan būs vairāk nekā uz pusi zemāka par kādu citu Dubajas debesskrāpi – 2010.gada janvārī atklāto Burj Halifa. Ar saviem 828 metriem tā šobrīd ir augstākā ēka pasaulē.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 28.06.2025 SUP rīti Līvānu novadā Līvānu TIC
Kad pasaule vēl guļ, un ūdens ir kā spogulis, mēs aicinām Tevi sākt dienu citādi — uz SUP dēļa, Līvānu novada dabas skaistumā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 27.06.2025 Dinozauru parks un māja kājām gaisā Nikos Travel
Sākam vasaras sezonas populārākos braucienus- Delfinārijs un dinozauru parks. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena! | Skatīt vairāk
40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com