Ātrākais pasažieru lifts spēs attīstīt ātrumu 60 km / h

Koncerns Mitsubishi radījis jaunu tehnoloģiju – ar tās palīdzību tiks darbināts ātrākais pasažieru lifts pasaulē, kas spēs pārvietoties ar ātrumu 1000 metru minūtē jeb 60 kilometri stundā. Šāds lifts tiks uzbūvēts vienā no slavenākajām pasaules augstceltnēm – Šanhajas tornī.

Tehniskie jauninājumi, ko Mitsubishi gatavojas ieviest liftos, ietver, piemēram, elektroenerģiju taupošu motoru, jaunu gultņu sistēmu vibrācijas mazināšanai un lifta kabīni ar pastiprinātu skaņas izolāciju. Turklāt lifta kabīne būs aprīkota ar plūdlīniju formas aerodinamiskiem elementiem, kas ļaus palielināt kustības ātrumu. Tiek domāts arī par drošību, iebūvējot efektīvu keramikas bremžu sistēmu, kas būs īpaši izturīga pret karstumu, berzi un triecieniem.

Jaunu risinājumu nepieciešamību diktē pasaules lielpilsētu tendence būvēt arvien augstākus debesskrāpjus. Lai nokļūtu to augšējos stāvos, nepieciešams arvien ilgāks laiks, bet ātrgaitas lifts braucienu ievērojami saīsinās.

Liftu tehnikas nozarē Mitsubishi, ko galvenokārt pazīstam kā autoražotāju, nav nekāds iesācējs. Piemēram, 2010.gadā uzņēmums uzstādīja liftu, kura vienlaikus var braukt līdz 80 personām.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Programma bērniem Nikos Travel
Veselības programma paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem (ieskaitot). Procedūras tiek noteiktas individuāli medicīniskās konsultācijas laikā. | Skatīt vairāk
435 EUR
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes muižas parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com