Baznīcas altāra nišā Neapolē uziet ieroču arsenālu

 Neopoles baznīcas Santa Maria degli Angeli e dei Martiri altāra nišā policija uzgājusi ieroču arsenālu.

Baznīca atrodas netālu no rajoniem, kur savā starpā konkurējuši vietējie mafijas klani. Altāra nišā bija paslēptas septiņas pistoles un 250 patronas. Ieroči nodoti ekspertīzei, lai noteiktu, vai tie tikuši agrāk izmantoti.

Kā ziņo Ansa, kratīšanas laikā policija baznīcā konfiscējusi arī 150 gramus marihuānas un 40 gramus amfetamīna. Ir aizturēti divi aizdomās turamie, kuriem bijušas baznīcas atslēgas un videokamera, lai novērotu baznīcas ieeju.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 27.06.2025 Chris Noah koncerts Liepājas reģiona TIB
Talantīgais latviešu mūziķis un radio hitu autors Chris Noah 27. jūnijā aicina uz īpašu vasaras koncertu Liepājā Tipogrāfijas radošā kvartālā. | Skatīt vairāk
Silts ēdiens, auksts dzēriens un skats! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā vai . | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 26.06.2025 Ekskursiju tūre uz Itāliju Atlantic Travel
«𝐑𝐢𝐦𝐢𝐧𝐢 - 𝐚𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐦𝐢𝐨», 𝟕 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚𝐬 (dzīvošana pie jūras, ekskursijas uz Rimini, Santarkandželo | Skatīt vairāk
no 598 EUR
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Dobeles novada TIC
,


Orchid Spa
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,


Rija Old Town Hotel Tallin
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com