Berlīnē tūristiem būs jāmaksā piecu procentu "pilsētas nodoklis"

Kopš 2013. gada 1. jūlija tūristiem Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, norēķinoties par viesnīcu pakalpojumiem šovasar, būs jāšķiras no "pilsētas nodokļa" papildus piecu procentu apmērā.

Par šādu soli amatpersonas lēmušas, lai papildinātu pilsētas budžetu. Tā dēvētais "pilsētas nodoklis" attieksies uz ceļotājiem, kuri vismaz uz vienu diennakti būs apmetušies viesnīcās vai citās naktsmītnēs, piemēram, jauniešu kopmītnēs vai kempinga vietās. Tomēr tiem tūristiem, kas Berlīnē būs ieradušies darījumu nolūkā, šāda maksa piemērota netiks.

Sākotnēji gan nebija skaidrības, kā varas iestādes spēs atšķirt tos tūristus, kuri Vācijas galvaspilsētā ieradīsies rekreācijas nolūkos, no tā dēvētajiem biznesa ceļotājiem.

Berlīne pēdējo gadu laikā kļuvusi par populāru ceļotāju galamērķi. Pilsētas nozīmība palielinājās arī pēc tam, kad Vācijas valdība 1999. gadā no Bonnas tika pārcelta uz šo pilsētu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Programma bērniem Nikos Travel
Veselības programma paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem (ieskaitot). Procedūras tiek noteiktas individuāli medicīniskās konsultācijas laikā. | Skatīt vairāk
435 EUR
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com