Mākslinieks atrakciju parku pārvērš gigantiskā kubā

Atrakciju parks vairumam ļaužu asiocējas ar plašu ārtelpu izklaides vietu, kas pārpildīta pēc adrenalīna alkstošiem atpūtniekiem, smaržo pēc ātrajām uzkodām un sola ne mazums jautrības.

Taču kas notiek, ja visus atrakciju parkam raksturīgos fiziskos elementus ietilpina slēgtā kubā? Acīmredzot, tieši šādas bijušas mākslinieka Džeimsa Daiva vēlmes, kurš veselu atrakciju parku "iespiedis" četrus reiz četrus metrus lielā kubā.

"Šis projekts simbolizē ikkatra nokavētā mirkļa pabeigtību," stāsta itin savādā mākslas darba autors un piebilst, ka visu elementu iespiešana gigantiskajā kastē bijis viens no "varmācīgākajiem darbiem", kādu viņam jebkad nācies veikt.

Darbs ar nosaukumu "Once" ("Reiz") (attēlā) pašlaik apskatāms Dānijas pilsētā Ārhusā notiekošajā ikgadējā skulptūru izstādē "Sculpture by the Sea". Iespaidīgais kubs satur presētas atrakciju automašīnas, balvas, teltis, biļetes, apgaismes līdzekļus un neskaitāmus citus elementus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Melnkalne par izdevīgu cenu! Latvia Tours
Nesteidzīgas pastaigas gar jūru, kalnu pārgājieni ar elpu aizraujošiem skatiem un saulrieti, kas paliek atmiņā – Melnkalne ir ideāla vieta atpūtai! | Skatīt vairāk
no 469.00 EUR
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūta un ūdens prieki Druskininkos  Estravel Latvia
Nakšņošana 2 personām izvēlētajā numurā vai apartamentos // brokastis // ūdens parka un saunu centra apmeklējums | Skatīt vairāk
no 103 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com