Air Berlin lidmašīna paceļas bez pasažieru bagāžas

Nepatīkama un pat visai savādai liksta piemeklējusi 200 lidsabiedrības Air Berlin pasažierus – viņu bagāžas somas sākotnēji netika iekrautas lidmašīnas kravas nodalījumā, turklāt pat pēc mēneša viņi tās vēl nav saņēmuši.

Kā ziņo Slate.com, reiss AB 8109 bez pasažieru bagāžas uz klāja 2013. gada 9. augustā pacēlās no Stokholmas lidostas un bija ceļā uz Berlīni. Kopš tā laika lidsabiedrība saņēmusi neskaitāmas sūdzības no pasažieriem, no kuriem liela daļa pat septembra sākumā vēl nebija tikuši pie savām somām.

Lai risinātu problēmu, bez bagāžas palikušie pasažieri izveidojuši domubiedru grupu sociālajā tīklā Facebook, kuras nosaukums ietver vārdus "Kur ir mūsu somas?". Tāpat viņi ar sūdzībām pārpludinājuši Air Berlin Twitter un Facebook kontus. Daudzi pasažieri tiešsaistē pauduši viedokli, ka lidsabiedrība nav spējusi tikt galā ar radušos situāciju un turpina ignorēt klientu neapmierinātību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.06.2025 - 30.06.2025 Tiksimies Rožu laukumā! Liepājas reģiona TIB
Katru dienu plkst. 12:00 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu | Skatīt vairāk
Ekskursijas visā pasaulē Estravel Latvia
Idejas saturīgai laika pavadīšanai! Iegāde jebkurā brīdī! Ceļojuma anulācijas iespējas līdz 24 h pirms aktivitātes! Garantija! | Skatīt vairāk
no 9 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com