Nosauc dīvainākās "Oktoberfest" laikā atrastās mantas

Dārza rūķis, gigantisks zīmulis un 30 medību nažu komplekts – tie ir tikai daži no neparastākajiem priekšmetiem, ko pēc grandiozā festivāla "Oktoberfest" noslēguma 2013. gadā izdevies atrast tā organizatoriem.

Atrasto mantu sarakstā ir arī modernais pašbalansa transportlīdzeklis "Segway", 940 apģērba gabali, vairāk nekā 1 000 identifikācijas karšu, 320 mobilie tālruņi un 400 atslēgas (atslēgu saišķi). Savukārt daļa festivāla apmeklētāju vēl joprojām izmisīgi meklē dažādas nozaudētās lietas, tostarp 50 000 eiro skaidrā naudā, bungas un ģitāru.

Dīvainību sarakstu nesen publicējis "Oktoberfest" nozaudēto un atrasto mantu dienests. Kā liecina statistika, tā darbiniekiem ik gadu izdodas atrast aptuveni 4 000 nozaudētu mantu, bet vidēji tikai viena no piecām tiek atgriezta īpašniekam.

Pēdējo gadu laikā, festivālam noslēdzoties, atrasts arī, piemēram, kāds takšu šķirnes suns vārdā Vasti, makšķeres kārts, tiesas pavēste un sienāzis–mājdzīvnieks. Kā apgalvo organizatori, ik gadu tiek atrastas vismaz vienas zobu protēzes.

Organizatori piebilst, ka 2013. gadā festivāls noslēdzies ar 6 700 000 litru izdzerta alus. Tomēr šis skaitlis šķiet visai pamazs, ja ņem vērā, ka Oktoberfest teritorijā šogad bija izvietotas 76 alus teltis, un to kopumā apmeklēja vairāk nekā seši miljoni cilvēku. Festivāla teritorijā tikušas notiesātas aptuveni 500 000 ceptu vistu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2025 - 24.06.2025 ✈️ Ģimenes brīvdienas | 2+2 Coral Travel Latvia
Plaša teritorija, aktīva animācija un atpūtas piedāvājums ikvienam! Īpašais piedāvājums noteiktām viesnīcām - BĒRNIEM IZMITINĀŠANA BEZMAKSAS! | Skatīt vairāk
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
 Eiropas Karību šarms Itālijas dienvidos Latvia Tours
Kalabrija ir vieta, kur kalni satiekas ar jūrām, laiks rit lēnāk, un katrs saulriets šķiet kā glezna, ko daba radījusi tikai Tev... | Skatīt vairāk
no 802 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 24.06.2025 Līgo svētki Krāslavas estrādē Krāslavas TIC
22. jūnijā tiekamies Krāslavas estrādē uz "Skroderdienām Silmačos" Pirms un pēc izrādes būs iespēja apmeklēt pastaigu takas, radošās darbnīcas, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com