Travel + Leisure nosauc labākās pasaules pilsētas ceļotājiem

Amerikāņu tūrisma žurnāla "Travel + Leisure" lasītāji nesen nobalsojuši par, viņuprāt, labākajām pasaules pilsētām – ceļojumu galamērķiem. Šogad labāko desmitnieka pirmajā vietā ierindota Japānas pilsēta Kioto.

Kioto pilsētu Honsju salā, kas labi pazīstama ar senajiem tempļiem un koši ziedošo ķiršu burvību pavasarī, īpaši uzteikusi arī "Travel + Leisure" speciālkorespondente Sāra Spanjolo, nodēvējot to par "plaukstošu un modernu" tūrisma galamērķi.

Topa otrajā vietā ierindota Čārsltona Dienvidkarolīnas štatā, ASV. Kā norāda "Travel + Leisure", pilsēta, kuru pērn žurnāla lasītāji atzina par septīto labāko pasaulē, šogad laurus plūc, pateicoties ērtajai piekļuvei, izcilām viesnīcām, kā arī tās piedāvātajām gastronomiskajām baudām.

Vairāki tūrisma "smagsvari", tostarp Roma un Florence, šogad saglabā savas pozīcijas labāko desmitniekā. Tikmēr Siemreapa – plaukstošā kūrortpilsēta netālu no Angkorvatas tempļu kompleksa Kambodžā, Ņūorleāna ASV, Meksikas galvaspilsēta Mehiko un Seviļa Spānijā ir jaunpienācējas topā.

"Travel + Leisure" lasītāju aptauju rezultāti tika izmantoti arī, lai sastādītu līdzīgus sarakstus vairākās citās kategorijās. Tā, piemēram, Santorini (Grieķija) atzīta par labāko salu, "Disney Cruise Line" – par labāko no "lielajām" kruīzu kompānijām, bet "Singapore Airlines" – labāko starptautisko aviokompāniju.

Travel + Leisure pasaules labākās pilsētas 2014. gada ceļojumiem:

10. Ņūorleāna, Luiziānas štats, ASV
9. Mehiko, Meksika
8. Barselona, Spānija
7. Seviļa, Spānija
6. Stambula, Turcija
5. Roma, Itālija
4. Siemreapa, Kambodža
3. Florence, Itālija
2. Čārsltona, Dienvidkarolīnas štats, ASV
1. Kioto, Japāna

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.06.2025 - 01.07.2025 Ekskursija uz delfināriju- pedejās vietas Nikos Travel
Sezonas populārāko braucienu uz Lietuvu- Delfinārijs un Jūras muzejs. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena!, 05.07.2025- | Skatīt vairāk
40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com