Jauns veids kā izvairīties no bagāžu reģistrēšanas par samaksu [1]

Kad runa ir par naudu un to, kā to ietaupīt, tad visiem ceļotājiem rodas visdažādākās idejas par to, uz ko var ietaupīt, bez kā var iztikt vai arī, tieši otrādi, bez kā nevar iztikt.

"Orion" jaunā ideja ir kā spēļu maiņa. Kompānija piedāvā apmaksāt jūsu somu izmaksas. Jūsu bagāža pārtaps par ripojošu reklāmu priekš viņu partneriem.

Jums tiks nosūtītas divas pielāgojamas ceļasomas un dāvanu karte 50$ (aptuveni 44 eiro), ko varēs izmantot tikai pēc lidostas biļešu kases. Gada dalības maksa ir 19,99$ (aptuveni 17 eiro). Gada laikā var doties sešos ceļojumos, kuros nebūs jāmaksā par bagāžu. Karte darbosies tikai pēc UPC kodu skenēšanas, kas ir uz firmas ceļasomas, lai nerastos situācijas, kad kāds cenšas karti izmantot ne tam paredzētā veidā.

Tāpēc "Orion Travel Technology"  ir izstrādājusi diezgan ekstrēmu veidu, kā ietaupīt naudu par bagāžu.

Ceļasomas aizmugures daļā paredzēta brīva vieta, kur varēs katrs indivīds pielīmēt sev vēlamo attēlu, piemēram, mīļākās filmas varoņus vai sporta komandu nosaukumu, bet tā nav domāta kā reklāma. Ceļasomas priekša tiks atstāta tukša, lai katru reizi, kad dotos ceļojumā varētu pielīmēt un noņemt logo, ko nosūtīs uzņēmums "Onion".

Uzņēmums vēl joprojām strādā pie šī idejas, bet šī varētu būt laba alternatīva un jauns pakalpojums ceļotājiem, kuriem ir saspringts budžets.

Vēl nav skaidrs kā jaunā sistēma strādās, bet uzņēmumam "Orion" nevajadzētu būt problēmu atrast cilvēkus, kas to vēlētos pārbaudīt.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Aivars 04/27/2016 22:04 Kā var 50$ davānas karte būt aptuveni 56 eiro vērta, bet 19,99$ dalības maksa aptuveni 17eiro vērta...vai citi dolāri...???

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Naukšēnu svētki “Ziedu straumē” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 4.-6. jūlijam norisināsies Naukšēnu pagasta svētki “Ziedu straumē”. Aicinām apmeklēt dažādās aktivitātes! | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Raiņa māja Berķenelē piedāvā nakšņošanas iespējas 4 guļamistabās ar 10 gultasvietām. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.06.2025 - 24.06.2025 “Jāņojam Jāņparkā” Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
23.jūnijā plkst. 22.00 aicinām uz svētku svinēšanu pasākumā “Jāņojam Jāņparkā” Valmierā! Būs grupa “Ziņģes brāļi” un DJ Alexx Rea. | Skatīt vairāk
no 7 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com