Ielikti pamati jaunajam Kauņas lidostas pasažieru terminālam [1]

2007 gada. 17 oktobrī Kauņas lidosta iebetonēja kapsulu būvētajā jaunā pasažieru termināla pamatos. Pasažieru termināls būs uzbūvēts un pirmos pasažierus uzņems jau 2008. gada pavasarī, sākoties jaunajai lidojumu sezonai.

Kopējā termināla platība- 7378 m2, ēkas augstums - ap 17 metriem. Jaunais termināls gada laikā varēs apkalpot 800 tūkstošus pasažieru.

Projekta autors ir arhitekts Gintautas Natkevičius. Savukārt celtniecības darbus veic viena no lielākajām Lietuvas būves biedrībām "YIT Kausta".

Realizējot šo projektu būs iespēja uzlabot Kauņas lidsabiedrības un lidostas ekonomisko stāvokli un sekmīgi konkurēt pasažieru pārvadātāju vidū.

Starptautiskā Kauņas lidosta 2006 gada laikā apkalpoja 250 tūkstošus pasažieru (3 reizes vairāk nekā 2005. gadā un 10 reizes vairāk nekā 2004. gadā).

2006. gada laikā lidostā tika apkalpoti 500 lidojumi, vairāk nekā 6800 t. kravu pārvadājumu. Šogad lidosta cer apkalpot ap 400 tūsktošu pasažieru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Lameris 10/23/2007 12:12 A jēga ta kāda??? Kauņa no Viļņas tik atrodas, ja nemaldos ~70 km attālumā.
Lielākā jeģa būtu to darīt Klaipēdā, kas savukārt, ir ~300 km no Viļņas... Galu galā, blakām Klaipēdai ir Kuršu kāpas un Palanga

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Vīzu noformēšana AL SVETS
Vīzu pakalpojumi uz dažādām pasaules valstīm! EGIPTE; TAIZEME; ĶĪNA; AAE; AZERBAIJĀNA; ARMĒNIJA; TURCIJA; UKRAINA Un uz citām valstīm! Zvaniet uz | Skatīt vairāk
Agrās rezervācijas uz saulaino Ēģipti! Coral Travel Latvia
Atgādinām, ka turpinās agrās rezervācijas uz saulaino Ēģipti 🌴 Piedāvājam Jums Hurgadas kūrortu - vietu, kur tirkīzzilie ūdeņi satiekas ar | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com