Iespaidīgs tornis Igaunijā, kas izskatās kā putna ligzda (video)

Gleznainajā Reuges senlejas Pilsētas ezera (Liinjärv) krastā slejas savdabīgs skatu tornis, kas pēc izskata atgādina koku ar divām putnu ligzdām. Skatu torņa augstums ir 30 metri (augšējā skatu platforma atrodas 27 metru augstumā).

Torņa idejas autors ir arhitekts Karmo Tera (Karmo Tõra).

Skatu torņa "Pesapuu" izskats ir aizraujošs ne tikai dienas laikā, bet arī naktī, kad tiek apgaismoti torņa stumbri, par skatu platformām izveidotie "putnu būri", un torņa augšdaļā uzstādītā "zelta ola" ir izgaismota dažādās krāsās."

Skatu torni "Pesapuu" var apmeklēt visu diennakti. Adrese: Tindi ciems; 66298 Reuge. GPS: 57.727640, 26.93739


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kalkūnes muižas pils TAKA
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska. | Skatīt vairāk
Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem. | Skatīt vairāk
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com