Tallinā izjukušos ceļojumus mēģinās aizstāt ar grandioziem Ziemassvētkiem

Tallinā šogad Ziemassvētku laiks solās būr krietni kuplāks pasākumiem, jo līdzās ierastajam Ziemassvētku tirdziņam Rātslaukumā plānots plašu kultūras programmu, turklāt, ne tikai vecpilsētā, bet visā Igaunijas galvaspilsētā.
Tallinas mērs Mihails Kilvarts norādījis, ka daudziem šogad nācies atteikties no ieplānotajiem atpūtas ceļojumiem, tādēļ Igaunijas iedzīvotājiem plānota plaša izklaides un kultūras programma, lai radītu svētku sajūtu, jo ne tikai tirdzniecība liecinot par Ziemassvētkiem.

Paredzēts, ka svētku laikā strādās muzeji, notiks dažādas meistarklases, bet Rātslaukuma lielajai eglei piebiedrosies vēl daudz mazas, mirgojošas eglītes. Tas tādēļ, lai uz Tallinas sirdi dotos ģimenes ar visiem bērniem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2025 - 20.06.2025 Saulgriežu iedvesmas vakars Līvānu TIC
Dubnas upes krastā, "Ubaglīcī" pie akmens, norisināsies iedvesmas vakars, kas veltīts vasaras saulgriežu noskaņai un latviskajām tradīcijām. | Skatīt vairāk
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com