Valmieras Kultūras centrā skanēs maestro Raimonda Paula un vokālās grupas «Framest» koncerts

24. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izcilā pianista un komponista Raimonda Paula un vokālās grupas „Framest” koncerts „Amber jazz”. Koncertprogrammā skanēs Raimonda Paula agrīnās daiļrades kompozīcijas vokālās grupas „Framest” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ķirša aranžijās.

Koncerta pirmajā daļā maestro Raimonda Paula komponētās dziesmas skanēs a capella vokālās grupas „Framest” izpildījumā, bet otrajā daļā „Framest” sniegumu bagātinās maestro Raimonds Pauls pie koncertflīģeļa, kā arī mūziķi Dāvis Jurka (saksofons), Ivars Arutjunjans (bungas), Edvīns Ozols (bass). Koncertā piedalīsies arī jaunais dziedātājs The Ludvig. Programmā „Amber jazz” izskanēs tādas Raimonda Paula dziesmas kā “Rudens ogle”, “Zilie lini”, “Lai tik līst”, “Sens tik sens”, “Mēs tikāmies martā” un daudzas citas.

Vokālās grupas „Framest” muzikālais ceļš sākās, kad pieci dziedošie jaunieši, vairums no kuriem bija Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, vienojās kopīgā priekšnesumā labdarības koncertā. Pēc spilgtās piedalīšanās vairākās muzikālās izrādēs „Framest” jau 2007. gadā apliecināja savu džeza interpretu meistarību sadarbībā ar pianistu un komponistu Hariju Bašu turnejā pa Latviju. Šie arī bija pirmie nozīmīgākie ansambļa koncerti kopā ar džeza profesionāļiem, drīz sekoja nākamie, ar programmām Džeza zelta melodijas, Svētki ledus pilī u.c. Savos koncertos „Framest” atskaņoja ne tikai klasiskus džeza standartus, bet arī pārsteidzošas variācijas par latviešu komponistu, tostarp Raimonda Paula hitiem oriģinālos aranžējumos. 2015. gadā vokālā grupa „Framest” ar maestro Raimondu Paulu ierakstīja mūzikas albumu „Amber jazz”.

Biļetes cena: EUR 10-25. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv . Valmieras kultūras kartes īpašniekiem 15% atlaide no biļetes cenas.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs, informatīvi atbalsta portāls „Valmieras ziņas” un reklāmas laikraksts Vidzemē „Tava izvēle”.

Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra mājas lapā www.vkc.lv .

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 13.06.2025 Mūzikas un auto enerģijas festivāls Balvu TIC
21.jūnijā Balvu novada Lazdukalna lidlaukā notiks Mūzikas un auto enerģijas festivāls "Automuzons". | Skatīt vairāk
Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī Preiļu novada TIC
Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 15.06.2025 Peoniju dārza svētki Tukuma TIC
Romju pojenēs - diena ziedu krāšņumā ar dzeju, mūziku un smaržām. Sarunas ar peoniju audzētājiem, radošā darbnīca “Mana sapņu peonija”, | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com