21. janvāris vēsturē: Īpaša diena enerģijas batoniņiem

Mūsu aizņemtajā laikmetā, kad dažkārt nav laika kārtīgai ēdienreizei, enerģiju mēdzam uzņemt ar enerģijas batoniņu palīdzību. It īpaši, ja dodamies kādā ceļojumā, un bagāža ir ierobežota.

Enerģijas batoniņu amatā pārsvarā ir auzas, kvinoja vai mieži, kā arī augļi, rieksti un medus. Dažkārt mēdz pievienot arī melasi, agaves nektāru vai sīrupu, bet dažās valstīs – sviestu vai riekstu sviestu.

Starp citu, enerģijas batoniņus nav obligāti jāpērk lielveikalā – tos droši var pagatavot arī paši – sajaukt masu, sagriezt to stieņos un likt uz pannas cepties.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja "Pie torņa" TAKA
Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe. | Skatīt vairāk
Kipra - atpūtas sezona sākusies Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 528 EUR
Brīdienu māja “Villa Vesta” TAKA
Omulīga brīvdienu māja klusai un mierīgai atpūtai. Pieejamas trīs atsevišķas guļamistabas un viesistaba, kā arī aprīkota virtuve. | Skatīt vairāk
Viesu māja "Rozes" TAKA
Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com