22. septembris vēsturē: Eiropā notiek «Diena bez auto»

Lai popularizētu zaļāku dzīvesveidu, pievērstu uzmanību vides problēmām un aktualizētu pārvietošanās iespējas ar velosipēdu, 22. septembris ir pasludināts par “Dienu bez auto”.

Latvija šajā akcijā iesaistījās jau gana sen – 2000. gada 22. septembrī.

Šajā dienā daudzās pilsētās tiek slēgtas daļa ielu vai pat rajonu autosatiksmei, un cilvēki tiek mudināti vairāk pārvietoties ar kājām vai velosipēdu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja "Rozes" TAKA
Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 17.05.2025 Muzeju un Baznīcu nakts Dienvidkurzemē Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Abi pasākumi viesus aicina apmeklēt iestādes neierastākā darba laikā – iestājoties vakaram un tumsai. | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Forest Lake” TAKA
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com