27. aprīlis vēsturē: Eritrejas iedzīvotāji nobalso par neatkarību

27. aprīlis vēsturē: Eritrejas iedzīvotāji nobalso par neatkarību

1993. gada 27 aprīlī īpašā Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) uzraudzītā referendumā tās iedzīvotāji nobalsoja par neatkarību no Etiopijas.

Tas notika 30 gadus pēc pilsoņu kara. Pēc referenduma Eritreja pasludināja savu neatkarību un to atzina arī citas valstis. Tā paša gada 28. maijā Eritreja tika uzņemta ANO kā 182. dalībvalsts.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Omāna,cena no 959 eur !!! Itaka Latvia
Omānas Sultonāts, kas pazīstams kā Arābijas pērle. | Skatīt vairāk
no 959 EUR
Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem. | Skatīt vairāk
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com