17. oktobris vēsturē: Atklāj lielāko ledus arēnu Eiropā

1998. gada 17. oktobrī Vācijas pilsētā Ķelnē tika atklāta “Lanxess Arena”, kas ir lielākā ledus arēna Eiropā unspēj ietilpināt vairāk nekā 18 tūkstošus skatītāju.

“Lanxess Arena” ir ļoti labi pazīstama latviešiem, it īpaši tiem, kuri aktīvi seko līdzi hokeja gaitām, jo tieši šajā arēnā 2001. gadā un 2017. gadā Latvijas hokeja valstsvienība aizvadīja pasaules čempionāta spēles.

Tieši 2001. gads bija īpaši leģendārs, jo tad Ķelnē ieradās rekordliels Latvijas hokeja līdzjutēju skaits, un mūsējie tapa pamanīti visā pasaulē. Galvenokārt jau tādēļ, ka bija gatavi gulēt pat teltīs, un pie Ķelnes doma mastā uzvilka Latvijas karogu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 30.06.2025 Tava vasaras atpūta sākas šeit! Latvia Tours
Piedāvājumi jebkurām vēlmēm – no budžeta līdz luksusam, ar jebkāda veida ēdināšanu: tikai brokastis, brokastis + vakariņas vai “viss | Skatīt vairāk
no 366 EUR
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com