Ielu deju festivāls «Freestyle Summer 2018» Rēzeknē

30. jūnijā plkst. 11.30 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a) norisināsies ielu deju festivāls “Freestyle Summer 2018”.


Breakdance pasākumi Rēzeknē, piesaistot dalībniekus no citām Latvijas pilsētām, notiek jau vairāk kā 10 gadus. Šogad apmeklētājiem būs iespēja redzēt gan pieredzējušu, gan iesācēju breika deju izpildījumu. Festivāla laikā uzstāsies Ūga (Ausmeņa Records), būs konkursi skatītājiem, dejotājiem, kā arī battle starp pilsētām!


Lai citu deju stilu dejotāji arī varētu piedalīties, būs deju disciplīna 1 vs 1 allstyle, tajās varēs piedalīties ikviens, kuram patīk dejot! Jāpiebilst, ka šogad ciemos būs īpašs viesis no Rīgas, grafiti mākslas aizsācējs Latvijā Vadims Meikšāns jeb Hip-Hop kultūras pasaulē vairāk pazīstams ar pseidonīmu KRYS. Pēc pasākuma tiks atklāts jauns, nebijuša līmeņa grafiti zīmējums pie Rēzeknes Sporta pārvaldes stadiona. KRYS būs arī žūrijas pārstāvis, vērtējot spraigās deju cīņas.


Pieteikties dalībai, kā arī papildus informācija pieejama Facebook grupā “Breiks Rēzeknē” vai zvanot pa tālr. 25439659 (Edgars).


Breakdance (breiks, breaking) ir deja, kas nāk no Hip-hop kultūras, apvienojot sevī gan sportu, gan deju un ietverot elementus no kapoeiras, akrobātikas, kung-fu un citiem sporta veidiem. Breika dejotājiem ir ierasts dejot uz ielām, dažādos pasākumos ar priekšnesumiem un sacenšoties savā starpā Battle veidā.


Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks ARPC “Zeimuļs” lielajā zālē.


Pasākumu atbalsta:

Rēzeknes pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, ARPC “Zeimuļs”, SIA “Microlines”, veikborda parks “GoWake”, kebabnīca “Ausmeņa Kebabs”.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ērgļu zeme! Cena no 449 eur! Itaka Latvia
Duresa ir viena no senākajām Albānijas pilsētām. | Skatīt vairāk
no 449 EUR
Viesu nams “Baltiņi” TAKA
Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar | Skatīt vairāk
“Labvēlīgais Tips” Strenčos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
17. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas 28. Gaujas plostnieku svētkus ieskandinās grupa LABVĒLĪGAIS TIPS. | Skatīt vairāk
no 10 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 15.05.2025 "Baznīcu nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Preiļu novadu vislatvijas akcijā pārstāvēs 3 dievnami- Nīdermuižas Romas katoļu baznīca, Jasmuižas Romas katoļu baznīca un Vidsmuižas Romas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com