Aptauja: Katrs desmitais ir mīlējies lidostā

Francijas lidojumu rezervēšanas vietne "Jetcost.com" ir veikusi visai neparastu aptauju, kur iegūtie dati vēsta, ka 10% no aptaujātajiem, ir mīlējušies lidostā! Mērķauditorija šim savdabīgajam pētījumam bija tie, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un pēdējo divu gadu laikā ir vismaz reizi lidojuši.

Daudziem lidostas var asociēties ar piedzīvojumu garu, nelielu vieglprātību un nenoliedzami arī romantiku. Turklāt šādiem neprātīgiem jūtu izvirdumiem ļaujas pat pilnīgi svešinieki – cilvēki, kuri līdz šim viens otru nav pat satikuši!

Respondentiem arī tika vaicāts par to, kādās lidostas vietās šie cilvēki ir ļāvušies mīlas priekiem un rezultāti bija šādi:

42% lidostas sabiedriskajā tualetē

28% mantu glabāšanas zonā

14% "zem mēteļa"

12% VIP zonas atpūtas telpā

Kā atzīst citi ceļotāji, tad no savas pieredzes viņi patiesi ne reizi vien ir redzējuši gan sievietes, kuras iznāk no vīriešu tualetes, gan otrādi, kas pat apstiprina šo faktu, ka sabiedriskā tualete ir vispopulārākā vieta lidostās, kur mīlēties.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valmieras novada tūrisma akcija Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. jūnija aicinām visus piedzīvojumu medniekus piedalīties tradicionālajā Valmieras novada tūrisma akcijā “Dārgumu medības”! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 14.06.2025 Kailgliemezis pret dārznieku Liepājas reģiona TIB
14. jūnijā Dabas māja aicina apmeklēt pasākumu "Kailgliemezis pret dārznieku – sagatavojies gudri!". | Skatīt vairāk
Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 20.06.2025 Kovšu ezers - Rēzeknes zilā sirds Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj Rēzeknes zaļo sirdi – Kovšu ezera parku! Šeit daba savijas ar piedzīvojumiem: peldvietas, aktivitātes, laivu braucieni un neaizmirstami mirkļi | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com