Franču Val Thorens kūrorts izveidojis jaunu iesācēju slēpošanas zonu

Viens no populārākajiem Francijas kalnu slēpošanas kūrortiem Val Thorens ir nolēmis šosezon pievērst lielu uzmanību tiem, kuri ir nolēmuši tikai tagad nodarboties ar kalnu slēpošanas sportu. Šeit ir izveidota jauna "vieglas" braukšanas zona ar kopējo platību 40 ha. Kopumā jaunajās trasēs ieplānots ir investēt vairāk kā 1,5 miljonus eiro. Pieeja trasēm būs bezmaksas, kā arī slēpotāju ērtībām ir ierīkoti 4 pacēlāji, no kuriem divi ir slēgtie.

Turpretī pieredzējušos slēpotājus šoziem sagaida jauni sešukrēslu pacēlāji, kas dos iespēju vienas stundas laikā apkalpot līdz 2600 personām.

Trīs Val Thorens ielejas piedāvā garu slēpošanas sezonu, proti, no novembra beigām līdz maija sākumam. Bez tam ielejā bez labiekārtotās slēpošanas trasēm ir arī 50 restorāni un 60 veikali.

Sīkāka informācija: www.valthorens.com

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ilgas muižas pils TAKA
Ēka celta pēc arhitekta Vilhelma Neimaņa projekta 19. gs. otrā pusē kā Ilgas muižas medību pils. | Skatīt vairāk
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Gēteborgā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 2 naktis viesnīcā, brokastis, ieejas biļete World of Volvo muzejā | Skatīt vairāk
no 256 EUR
Uzņēmumi


CelojumuBode.lv
,


AL SVETS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com