Piedalies nekomerciālajā velobraucēju saietā - «Velodiena Kuldīgā»

Akcija notiks pasākuma „Velodiena Kuldīgā” ietvaros, š.g. 26.maijā, Kuldīgā. Pasākuma organizatori aicina ikvienu – gan individuālos braucējus, gan braucēju atbalstītājus, gan komandu dalībniekus iesaistīties akcijā „Ziedošais velosipēds”, izrotājot vienu velosipēdu.

Izrotātie velosipēdi jānogādā Rātslaukumā, pirms pasākuma sākuma, lai visas velodienas garumā tos varētu apskatīt interesenti, dalībnieki un žūrija. Akcijas mērķis – radīt pozitīvas emocijas, raisīt idejas kā ar ziedu un dažādu papildus elementu palīdzību iespējams izrotāt velosipēdus. Visas dienas garumā, līdz apbalvošanai, notiks izrotāto velosipēdu vērtēšana un uzvarētāji saņems sponsoru sagatavotās balvas.

Turpinot pagājušā gada tradīcijas, aicinām ikvienu brauciena dalībnieku ierasties tērpušos krāsainās drēbēs, veidot vienotu komandas noformējumu, kā arī atraktīvi un interesanti noformēt savu velosipēdu. Pēc pasākuma atklāšanas, dalībnieki dosies veloparādē no Rātslaukuma, pa Baznīcas ielu, pāri senajam ķieģeļu tiltam pār Ventu, lai sāktu velobraucienu.

Līdz 25.maija plkst. 10.00 interneta mājas lapā www.velokuldiga.lv iespējams reģistrēt dalību pasākumam „Velodiena Kuldīgā 2012”, kurš norisināsies š.g. 26.maijā, Kuldīgā!

Dienas velo brauciena dalībniekiem ir iespēja izvēlēties doties kādā no 4 maršrutiem. Pirmais maršruts (~10km) - ģimenēm ar pirmsskolas vecuma bērniem un senioriem, otrais maršruts (~25km) ģimenēm ar bērniem, skolēniem. Trešais maršruts (~35km) - ikdienas velobraucējiem, sportiskiem jauniešiem un ceturtais maršruts (~46 km) - pieredzes bagātiem velobraucējiem. Ikviens velobrauciena dalībnieks, kas būs izbraucis maršrutu un veicis atzīmi noteiktos kontrolpunktos, varēs piedalīties izlozē par galveno balvu – veikala XSPORTS dāvāto divriteni.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
Latvija no 297 EUR
Jūrtakas pārgājiens: Apšuciems - Engure Tukuma TIC
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem! | Skatīt vairāk
Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ" Madonas TIC
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un | Skatīt vairāk
Katrīna Dimanta Ceplī  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com