Atklāta bezmaksas skrituļslidošanas skola

Visu jūliju ceturtdienās plkst. 18:00-20:00 un sestdienās plkst. 12:00-15:00 tirdzniecības kompleksa Spice autostāvvietā darbosies bezmaksas Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skola, kurā profesionāla trenera vadībā varēs apgūt vai uzlabot skrituļslidošanas prasmes pirms Spice skrituļslidošanas maratona 5. augustā.

Skrituļslidošanas skolā sabiedrībā zināmi vecāki ar savām atvasēm apgūs skrituļslidošanu, aicinot pārējo sabiedrību arī būt sportiski aktīviem. Skrituļslidošanas skolas atklāšanā piedalījās aktrise Zane Vaļicka, blogere Santa Bindemane, dziedātāja Candy un TV raidījuma Mamin Klub vadītāja Jūlija Ekerte ar savām atvasēm, kā arī TV seja Anna Rozīte. Piemēram, TV seja Anna Rozīte skrituļslidošanas skolā apņēmās īstenot savu senu sapni – apgūt skrituļslidošanas pamatus.

Spice skrituļslidošanas maratona un skolas organizators Kaspars Tupiņš informē: "Uz Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skolu droši varēs doties arī tie, kuriem nav savu skrituļslidu. Katrā nodarbībā bez maksas būs pieejams skrituļslidošanai nepieciešamais ekipējums – skrituļslidas gan bērniem, gan pieaugušajiem dažādu izmēru amplitūdā, kā arī ķiveres. Tomēr aicinām ņemt līdzi uz treniņiem arī savu skrituļslidošanas ekipējumu."

"Šis būs jau otrais gads, kad interesenti varēs apmeklēt Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skolu. Ideja par skolu radās pēc tam, kad saņēmām daudz lūgumu no cilvēkiem, kuri vēlējās piedalīties sacensībās, bet viņiem vēl nebija iemaņu, lai startētu. Tā mēs pērn pirmo reizi organizējam skolu, un atsaucība bija tiešām liela, tādēļ šogad turpinām iesākto tradīciju."


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 31.05.2025 Sezonas atklāšana Ērmaņu muižā Alūksnes TIC
Sestdien 31. maijā 18.30 Ērmaņu muižā, kur saimnieko muižnieks Uģis Prauliņš, aicināti uz 2025. gada sezonas atklāšanas pasākumu! | Skatīt vairāk
Latvija
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
no 297 EUR
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com