Turkmenistāna aicina Latvijas tūrisma nozari uz sadarbību

Būsim gaidīti starptautiskajā nozares izstādē un konferencē Azavā, Kaspijas jūras krastā, šā gada novembrī.

Turkmenistānas Tūrisma valsts komiteja laipni aicina Latvijas tūrisma nozares uzņēmumus piedalīties starptautiskajā tūrisma izstādē un konferencē “Tourism and Travel” (Tūrisms un ceļošana), kas notiks 1. un 2. novembrī strauji augošajā Azavas kūrotā pie ostas pilsētas Turkmanbašī.

Izstādes un konferences rīkotāji uzsver, ka tā būs laba izdevība gan turkmēņus iepazīstināt ar mūsu valsts tūrismu, gan mums iepazīties ar Turkmenistānas piedāvājumu, tikties ar amata brāļiem un veicināt savstarpēju sadarbību.

Turkmenistānas Tūrisma valsts komiteja oficiālajā vēstulē uzsver, ka abu valstu nozaru sadarbība ir ļoti nozīmīga, un tāpēc, lai iepazītos un dibinātu sakarus, nav pat jāgaida līdz rudenim.

21. un 22. marts Turkmenistānā ir nacionālie svētki “Novruz”, uz kuriem tiek ielūgti Latvijas tūrisma vadītāji un tūrisma operatori. Tāpat mūs valsts pārstāvji tiek aicināti doties uz Turkmenistānu  29. un 30. aprīlī, kad valstī tiek svinēti nacionālie zirgu svētki.

Vairāk informācijas sk. www.turkmentourism.ru .

Kontaktinformācija: [email protected] un [email protected]

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī Preiļu novada TIC
Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo! | Skatīt vairāk
Latvija
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.06.2025 - 16.06.2025 Saulgriežu ielīgošana “π-Dzīdam” Upītē Balvu TIC
21.jūnijā 21:00 Saulgriežu ielīgošana tradicionālajā pasākumā “π-dzīdam” Upītē, Balvu novadā. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com