Piedzīvojumu parks uzsāk vasaras sezonu

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 29.aprīlī, darbu uzsāks Piedzīvojumu parks. Apmeklētājiem būs pieejama Kaķa taka un visas atrakcijas, izņemot bamperlaivas un tramplīnlaivu, kas apmeklētājiem būs pieejamas līdz ar tūrisma sezonas atklāšanu, 14. maijā. Līdz ar tūrisma sezonas sākumu Ventspils Piedzīvojumu parks bērniem būs sagādājis arī divas jaunas piepūšamās atrakcijas “Osta” un  “Kuģis”, kurās gūt prieku un jautrību.

Atrakcija „Kuģis” būs aprīkota ar diviem slidkalniņiem un astoņiem šķēršļiem, savukārt atrakcija „Osta” sastāvēs no vairākiem elementiem. Būs gan šķēršļu platformas ar lēkšanas iespējām, vismaz viens slidkalniņš un 12 vertikālie šķēršļi, kā arī grīdā iestrādāts slēpšanās un lēkāšanas elements. Abas atrakcijas būs aprīkotas ar iestrādātu  ūdens novadīšanas sistēmu, kas pēc lietus ātrāk ļaus tās sakopt un sagatavot turpmākai izmantošanai.

Kopumā Piedzīvojumu parkā pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas. Aktīvās atpūtas piedāvājums Piedzīvojumu parkā ir lieliski apvienojams ar dzimšanas dienu vai citu notikumu svinībām. Pasākumiem piedāvājam izmantot Piedzīvojumu parkā esošās piknika vietas vai lielo telti. Interesenti var uzsākt arī veikošanas sezonu Piedzīvojumu parka Veikparkā.

Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā arī peintbola spēli. Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, kurā var piedalīties no 12 gadu vecuma.

Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā arī peintbola spēli. Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, kurā var piedalīties no 12 gadu vecuma. Speciāli izveidotā peintbola spēles zona ar vairākiem šķēršļiem un slēpšanās vairogiem piešķir īpašas izjūtas un ļauj labā kompānijā pārbaudīt savu izveicību un cīņas sparu. Līdzīgi kā citos aktīvos sporta veidos, arī peintbolā spēlētājiem ir jālieto speciāls aprīkojums, lai sevi pasargātu tiek izsniegts spēles komplekts, kurā ietilpst marķieris, maskēšanās tērps, sejas maska un 100 bumbiņas. Ar peintbola noteikumiem iepazīstina un spēles norisei līdzi seko instruktors. Peintbola spēli lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni 28611333.

Šogad Piedzīvojumu parkā plānoti lieli pasākumi. Pirmais no tiem būs 14.maijā, kad ar velobraucienu tiks atklāta tūrisma sezona, savukārt 17. un 18.jūnijā norisināsies Ventspils Piedzīvojumu parka maratons, tam sekos Supermotokross 16.jūlijā un Vislatvijas Nūjošanas festivāls Ventspilī 22.jūlijā. Savukārt no 28.-30. jūlijam norisināsies Starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games.

Piedzīvojumu parks strādās pēc šāda darba laika: aprīlī, maijā, septembrī un oktobrī:
darba dienās – no plkst. 15:00 – 20:00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās – no plkst. 12:00 – 20:00, bet jūnijā, jūlijā un augustā visas dienas – no plkst. 11:00 līdz 22:00.
Jaunumiem aicinām sekot: www.piedzivojumuparks.lv un twitter: @PiedzParks!
Gaidīsim Jūs Piedzīvojumu parkā!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī Preiļu novada TIC
Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo! | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā Preiļu novada TIC
Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 15.06.2025 Kamermūzikas koncerts Mazajā Mežotnes pilī Bauskas TIC
Izcilās latviešu vijolnieces Vinetas Sareikas un franču pianistes Amandīnes Savarī (Amandine Savary) kamermūzikas koncerts Mazajā Mežotnes pilī. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 14.06.2025 TOP 10 skaistākās pieturvietas Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Plāno laulību ceremoniju, meklē oriģinālas aktivitātes viesiem vai ideālu vietu kāzu fotosesijai - ieskaties! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com