Rallija Latvija 2013 skatītāji varēs vērot vairākas izklaidējošas sacensības

Pēc aizrautīgām cīņām Rallija Latvija 2013 desmit ātrumposmos, skatītāji varēs vērot arī autosportistu sāncensību tiem zināmā, tomēr mazāk pierastā formātā. Svētdien, 22. septembrī, rallija otrās dienas izskaņā pie Līvu Akvaparka tiks aizvadīts Čempionu Kartingu Kauss un Mehāniķu Sacensības.

Rallija Latvija laikā plānotas arī vairākas jaunas un skatītāju interesei saistošas aktivitātes. Viena no tām būs 2013. gada Latvijas Rallija Čempionu Kartingu Kauss, kurā piedalīsies ātrākās rallija meistaru un viesu ekipāžas. Kartingu sacensības norisināsies Līvu Akvaparka automašīnu stāvlaukumā izveidotajā kartingu trasē, un tajās būs divi braucieni katrs 10 apļu garumā. Braucienu laikā pilotam un stūrmanim būs vienu reizi jāmainās, tādējādi abiem veicot aptuveni līdzīgu brauciena distanci. Pirmā brauciena starts plānots 22. septembrī, pulksten 16:10.

Paredzētas arī Latvijas Rallija Čempionāta Mehāniķu Sacensības, kuru laikā savas prasmes un spējas plašākai publikai varēs demonstrēt arī rallija ekipāžas apkalpojošais personāls, kas nereti paliek autosportistu ēnā. Sacensībās dalība paredzēta mehāniķu komandām, kurās būs divi dalībnieki un kuru uzdevums būs pacelt rallija mašīna uz statnēm, nomainīt visus četrus riteņus un nolaist to atpakaļ uz zemes. Aicinām mehāniķu komandas savu dalību pieteikt līdz 13. septembra pulksten 18:00, sūtot e-pastu uz [email protected]. Sacensību sākums pie Līvu Akvaparka 22. septembrī plānots pulksten 16:50. Pēc rallija finiša un visu pasākumu norises paredzēta Rallija Latvija dalībnieku apbalvošana, kas ap pulksten 18:30 tiks aizvadīta turpat pie Līvu Akvaparka.

"Cenšamies mūsu skatītājus priecēt ar ko jaunu un Latvijas rallija čempionāta posmos vēl nebijušu – jaunām rallija zvaigznēm, jaunām sacensībām vai saimniecības Ezerkauliņi vitamīniem bagātiem burkāniem, kurus pasniegsim mūsu rallija skatītājiem – kā uzkodu," ar gandarījumu par iecerēto stāsta Rallija Latvija rīkotājs Jānis Krastiņš.   

Atgādināsim, ka Cēsu pilsētas svētku ietvaros notika Rallija Latvija prezentācija, kuras laikā, atbildot uz vairākiem āķīgiem jautājumiem un izbraucot ar auto simulatoru, varēja laimēt braucienu ar rallija automašīnu Rallija Latvija testa ātrumposmā. Prezentācijas laikā veiksmīgākie bija 10 gadus jaunais Roberts un 24 gadus jaunais Toms, kuri katrs pārspēja savas vecuma klases sāncenšus. Testa ātrumposmā uz izvizināšanu viņus gaidīs Latvijas jaunais rallija talants Kristaps Feldmanis ar savu Ford Fiesta R2 automašīnu.

Latvijas rallija čempionāta noslēdzošais posms Rallijs Latvija 2013 norisināsies 21. un 22. septembrī un tā ātrumposmi vedīs cauri trim pilsētām. Rallija pirmā diena norisināsies Cēsu pusē, savukārt rallija otrā diena sāksies Tukumā un noslēgsies Jūrmalā pie Līvu Akvaparka, kur noritēs arī svinīgā rallija uzvarētāju apbalvošana. Skatītāju ieejas karšu komplekti no 12. septembra būs nopērkami visos Hydroscand veikalos Latvijā. Vairāk par Ralliju Latvija uzzināsiet www.autorally.lv, kā arī Twitter kontā @RallijsLatvija.

Rallijs Latvija pateicas saviem partneriem Jūrmalas un Cēsu pilsētas domēm par atbalstu noslēdzošā Latvijas rallija čempionāta posmā sarīkošanā. Tāpat vēlamies izteikt pateicību Neste Oil, BAN, Moller Auto Lidosta, Ezerkauliņi, Conti STL, Hydroscand, Prodex, Ramirent, FS Noma un Canon IB Serviss bez kuru atbalsta sarīkot ralliju nebūtu iespējams.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kur aizbraukt brīvdienās? Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Latvija
Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu! Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 24.05.2025 Uzplauksti pļavā - Sievišķības svētki Tukuma TIC
kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli. | Skatīt vairāk
"Iepazīsti kaimiņus Zemgalē" Bauskas TIC
Akcijas ietvaros ikviens ir aicināts doties atklāt jaunas vietas un objektus! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com