Divi kurzemnieki šajā nedēļas nogalē sāks pārgalvīgu moto ekspedīciju apkārt Melnajai jūrai

Šo sestdien, 12. jūlijā, sāksies divu retro moto entuziastu Mārča Zariņa un Aivja Beļakova ekspedīcija uz Gruziju (Georgia - Around the Black Sea) apkārt Melnajai jūrai. Komandu pavadīt būs iespēja svinīgā pasākumā uz AB dambja pie peldošās galerijas ''Noass'' pulksten 20.00.

Jau šo sestdien pieredzējušie motociklisti Mārcis Zariņš un Aivis Beļakovs no apvienības ''Old Moto Adventure'' ar retro braucamrīkiem Jawa 360 sport un Jawa 360 dosies 3 nedēļu ekspedīcijā uz Gruziju (Georgia - Around the Black Sea), vienlaikus uzstādīts mērķis apbraukt Melno jūru.

''Mūsu transports ir 60.-70. gadu Jawa motocikli, kurus daudzi labi atceras no bērnības un jaunības laikiem un atsakās ticēt, ka ar tiem ir iespējams veikt daudzus tūkstošus kilometrus un pievarēt sarežģītus endūro un triāla cienīgus kalnu maršrutus, kas pat ar mūsdienu speciāli sagatavotu moto tehniku ne vienmēr ir iespējams,'' stāsta Mārcis Zariņš.

Ekspedīcijai varēs just līdzi Facebook lapā: www.facebook.com/expeditionteem, kur būs iespējams sekot ekspedīcijas gaitai, uzzināt jaunāko informāciju par piedzīvoto un apskatīt dalībnieku veikto maršrutu un atrašanās vietu konkrētajā momentā.

Puišu pavadīšana garajā ceļā notiks dienu iepriekš, šo piektdien 11. jūlijā pulksten 20.00 uz AB dambja peldošajā galerijā ''Noass'', kur būs iespēja klātienē aplūkot motociklus un iepazīties ar to vadītājiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 27.05.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
🍒airBaltic MEGA SALE izpārdošana! Latvia Tours - Berga bazārs
Izpārdošanā iekļauti visi galamērķi visa gada garumā – izmanto iespēju saplānot ceļojumus līdz pat gada beigām izdevīgāk! | Skatīt vairāk
no 33 EUR
Jauns mēnesis - jaunas atlaides  Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - Butānas klosteri, vilinošā Japāna, krāsainā Maroka, Santjago ceļš, Kostarika - piedzīvojumi nelielā grupā | Skatīt vairāk
no 397 EUR
Brīvdienu māja “Forest Lake” TAKA
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com