Pirms 30 gadiem ceļotāju iecienītais Volkswagen mikroautobuss ieguva 4x4 piedziņu

Vācijas pilsētā Esenē no 15.04 līdz 19.04.2015 notiek autoizstāde Techno Classica (www.siha.de), kurā apmeklētāji varēs apskatīt divus interesantus automobiļus no Volkswagen klāsta.
Pirms 65 gadiem (8.03.1950) tika uzsākta leģendārā mikroautobusa VW T2 sērijveida ražošana, kuru tautā iesauca par ''VW Bus'' vai ''Bulli''. Tam bija 1,2 litru motors ar 24 zirgspēkiem un 4 cilindriem. VW T2 spēja transportēt 750 kg.

Taču pirms 30 gadiem pie pircējiem nonāca īpašs Volkswagen mikroautobuss ar visu četru riteņu piedziņu un jauno nosaukumu ''syncro''. Kopumā tika saražoti 45.478 VW T3-Syncro mikroautobusi, kurus bija iecienījuši ne tikai militāristi, glābšanas dienesti vai mežinieki, bet arī tūristi. Kopš 2003. gada jaunos 4x4 autobusus sāka dēvēt ar jaunu nosaukumu ''4MOTION''. Esenes izstādē būs apskatāms VW T3 Caravelle GL syncro mikroautobuss.

Video no 25 gadu atceres par ''syncro''

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.05.2025 - 24.05.2025 ATPŪTA GRIEĶIJĀ Atlantic Travel
Blue Sea Beach Affiliated By Melia (5), Labs variants ģimenes atpūtai viesnīcā ar jauku apzaļumotu teritoriju. | Skatīt vairāk
no 939 EUR
Vīzu noformēšana AL SVETS
Vīzu pakalpojumi uz dažādām pasaules valstīm! EGIPTE; TAIZEME; ĶĪNA; AAE; AZERBAIJĀNA; ARMĒNIJA; TURCIJA; UKRAINA Un uz citām valstīm! Zvaniet uz | Skatīt vairāk
Piknika vietas Dienvidkurzemes novadā Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Ir sācies siltais laiks, kam līdzi nāk arī došanās dabā, pārgājieni, laivu braucieni, ģimeņu pasākumi, kam visbiežāk seko arī pikniks dabā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com