Tuvojas Madonas Lielais pavasara stādu tirgus

29.aprīlī jau no plkst.8:00 Madonas pilsētas centrālajā Saieta laukumā kā ik gadu aprīļa beigās sāksies tradicionālais Stādu gadatirgus. Ņemot vērā, ka Lielās pavasara talkas būs beigušās, šis varētu būt ļoti piemērots laiks mērķtiecīgai piemājas dārzu un lauku darbu turpināšanai. Tieši tāpēc, lai iegādātos visu sev nepieciešamu, iztrūkstošo vai papildinošo, esiet aicināti uz tirgus placi, kur sastapsies viss vienviet – no zemniekiem, uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem.

Par īpašu svētku noskaņu un jestriem muzikālajiem priekšnesumiem tirgus laukumā, no plkst.9:00 gādās grupa "Sniegavīri". Tāpat ikvienam būs iespēja dzirdēt skanam "Tirgus Radio", kas atgādinās par tirgus placī zaļāko, labāko, svaigāko un noderīgāko.

 Līdz plkst.14:00 tirgū būs iespēja iegādāties dažnedažādus stādus gan mājas un dārza krāšņumam, gan stādus augļu un dārzeņu audzēšanai. Noteikti piedāvājumā būs arī dārza instrumenti, tehnika un amatnieku izstrādājumi. Bet, lai pavasara darbiem pietiktu spēka un enerģijas, tirgus piedāvājumā būs arī apmeklētāju iecienītie lauku labumi no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem – siers un maize, gaļas un zivju izstrādājumi, medus un saldumi. Viss, lai iepriecinātu sevi, savu ģimeni un gūtu iedvesmu pavasarim!

Šajā tirgū tirgoties Madonas novada pašvaldība aicina tikai stādu audzētājus un tirgotājus, amatniekus, rokdarbniekus, mājražotājus un uzņēmējus ar tikai pašu ražotu vai Latvijā audzētu produkciju. Apģērbu un rūpniecības preču tirgotājiem piedāvājam piedalīties ikmēneša tirgū. Nākamais ikmēneša tirgus notiks 13.maijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 13.06.2025 Iedvesmojies laivošanas maršrutiem Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe, arī atsevišķi Iecavas, Īslīces un Misas upes posmi | Skatīt vairāk
Latvija
Rundāles pils dārza svētki "Deja dārzā" Bauskas TIC
Visas dienas garumā svētku programmas centrā būs deja – no viduslaikiem līdz mūsdienām, īpaši izceļot dejas, kas bija populāras 18. gadsimtā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 14.06.2025 Viduslaiku svētki Bauskas pilī! Bauskas TIC
Divu dienu garumā – 14. un 15. jūnijā – Bauskas pilī norisināsies Viduslaiku svētki, kuros būs iespējams izjust īstu viduslaiku atmosfēru. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com