«Talsi VAU» – suņiem draudzīgākais novads Latvijā

Šajā vasarā Talsu novada tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar NVA praktikantu Oto Kļaviņu izveidoja filmu "Talsi suņa acīm", kas parāda Talsu skaistākās vietas no viņa mīluļa Bobija skatpunkta. Projekts ir iedvesmojis mūs strādāt tālāk šajā virzienā, radot integrētu mārketinga un sociālo kampaņu „Talsi VAU”.

Talsu pilsētā un novadā šobrīd ir daudz labu suņiem un viņu saimniekiem interesantu produktu un pasākumu. Mums ir viens no vecākajiem kinoloģiskajiem klubiem Latvijā, katru gadu notiek plaša mēroga starptautiska suņu izstāde, mūsu uzņēmēji piedāvā unikālus suņiem domātus produktus – „Betolli” apkaklītes un modes skate suņiem, After DogTM ekoloģiskās izkārnījumu kastītes, suņu pieskatīšanas pakalpojumus, suņiem draudzīgas naktsmītnes un kafejnīcas. Tā radās zīmols „Talsi VAU”, kas ne tikai asociējas ar suņu valodu, bet arī angļu valodas izsauksmes vārdu wow.  

Kampaņas mērķis ir popularizēt Talsu novadu kā suņiem un viņu saimniekiem draudzīgu galamērķi, kas tūrisma mārketingā ir jauns un interesants koncepts. Mūs atbalsta Talsu kinoloģiskais klubs, PVD Ziemeļkurzemes pārvalde, zīmols After DogTM, SIA „Zoocentrs ELVA”, apģērbu un aksesuāru ražotājs „Betolli”, viesnīcas „Talsi” un „Kuršu krogs”, Talsu pirtiņa „Vijoles”, kafejnīca „Alus dārzs”, kafijas namiņš „Ie-pauzē”, SIA „Talsu televīzija” un citi. Arvien esam atvērti jauniem sadarbības piedāvājumiem un idejām.

Vienlaikus vēlamies arī aktivizēt un izglītot novada iedzīvotājus (ar suņiem un bez tiem), piedāvājot informatīvus ziņu sižetus sadarbībā ar Talsu televīziju un izmantojot sociālos tīklus. Esam izveidojuši Facebook lapu Talsi VAU un e-pastu [email protected], caur kuriem šobrīd aicinām Talsu novada suņu saimniekus iesūtīt savu suņu portretus un CV, kurus izmantosim Talsu novada popularizēšanai. Gaidīsim arī Tavu vēstuli par savu mīluli!

Nākamais gads galu galā ir Suņa gads! Lai jums visiem tas ir tik priecīgs kā suņa aste, un ļoti ceram, ka „Talsi VAU” ideja aizraus daudzus sekotājus.

Māksla dzīvot ir – uz katru „R-r-r-r!” atbildēt ar laipnu „Vau!” /Ž.Kjuvjē

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.06.2025 - 15.06.2025 Atveseļošanās programma bērniem Nikos Travel
Veselības programma paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem (ieskaitot). Procedūras tiek noteiktas individuāli medicīniskās konsultācijas laikā. | Skatīt vairāk
435 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 16.06.2025 EKSOTISKAIS TAIZEMES PIEDZĪVOJUMS Atlantic Travel
Sugar Marina Resort Lagoon Villas 4* | Skatīt vairāk
no 1469 EUR
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 14.06.2025 GARŠU UN MŪZIKAS FESTIVĀLS RĒZEKNĒ  Rēzeknes pilsētas TIC
GARŠU UN MŪZIKAS FESTIVĀLS RĒZEKNĒ 13. un 14. jūnijs Rēzeknes Festivāla parks | Skatīt vairāk
no 10.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com