Ir paredzētas divas papildu brīvdienas

Brīvdienas būs arī 19.novembris un 24.decembris. To paredz šogad 24.maijā Saeimas pieņemtie grozījumi likumā «Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām», kuros noteikts, ka 24.decembris ir brīvdiena, savukārt, ja svētku dienas – 4.maijs un 18.novembris – iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darbdienu nosaka par brīvdienu.
Grozījumi stājās spēkā šā gada 26.jūnijā, tāpēc jau šogad 19.novembris būs brīvs, jo 18.novembris iekrīt svētdienā. Pirms grozījumu pieņemšanas bija paredzēts 24.decembra darba dienu pārcelt uz 29.decembri, bet, tā kā Saeima ir pieņēmusi minētos grozījumus likumā un noteikusi, ka 24.decembris ir brīvs, vairs nav nepieciešams darba dienu pārcelt.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaidavas vasarā – “Rīgas modes” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā ierodas grupa “Rīgas modes”! Svinēsim vasaru kopā Vaidavā! | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 07.07.2025 Naukšēnu svētki “Ziedu straumē” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 4.-6. jūlijam aicinām uz Naukšēnu svētkiem “Ziedu straumē” Valmieras novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com