Daugavpils lidostas attīstība sakustējusies

SIA «Daugavpils lidosta» ir pabeigusi pašvaldībā apstiprinātās reģionālās lidostas «Daugavpils» izveides koncepcijas pirmo posmu – renovēts 1000 m garais un 23 m platais skrejceļš un saņemts vispārējās aviācijas lidlauka sertifikāts. Par to pilsētas domes preses konferencē pastāstīja SIA «Daugavpils lidosta» valdes loceklis Viktors Puzāns.

LR Civilās aviācijas aģentūras izsniegtais sertifikāts, kas ir spēkā piecus gadus, ļauj lidostai sniegt lidlauka pakalpojumus, kas pagaidām gan nebūšot saistīti ar komercpārvadājumiem. Daugavpils lidostu tagad var izmantot vispārējas aviācijas lidojumiem un aviācijas speciālajiem darbiem tikai dienas laikā un ievērojot vizuālo lidojumu noteikumus.

Lidostas skrejceļa izmantošana šādiem lidojumiem būs par maksu un interese par tiem esot, taču konkrētus skaitļus V. Puzāns solījās nosaukt nākamgad, kad skrejceļš tiks reāli izmantots.

Nākamgad tiek plānots turpināt lidostas projekta realizāciju un tuvāko septiņu gadu laikā izbūvēt starptautisku reģionālo lidostu un sertificēt to komercaviācijas lidojumiem.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.06.2025 - 08.07.2025 TURCIJA aicina augustā! Latvia Tours
Vasara turpinās – neaizmirstama atpūta Turcijā augustā! 🌞 Izbaudi viss iekļauts piedāvājumu! Sūti ziņu, lai uzzinātu vairāk! | Skatīt vairāk
no 448.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com