Meistaru dienas tirgotavā "Debesmanna" - Ungāru ķēķis

Tirgotavā „Debesmanna” (Mūkusalas ielā 95) notiks meistaru dienas „Ungāru ķēķis”. 13.februārī no pulksten 16.00 līdz 20.00 un 14.februārī no pulksten 11.00 līdz 15.00 visi tiek laipni aicināti iepazīties ar ungāru nacionālās virtuves īpatnībām un noprovēt īstus šīs zemes kulinārijas šedevrus.

Divu dienu garumā pirmklasīgi meistari gardēžu acu priekšā šmorēs tradicionālo ungāru liellopa gaļas gulašu, zosu aknu mērci un teļa gaļas sautējumu ar ķiplokiem un sarkanajiem pipariem. Uz kārā zoba varēs likt arī pašrocīgi gatavotus zivs salātus ar sīpolu lociņiem un lečo, gardumgardas kāpostu ruletītes ar malto gaļu un rīsiem, kā arī šefpavāra meistarstiķi - putna gaļas salātus ar papriku un zemenēm ungāru gaumē.

Kārumniekiem par prieku būs sarūpēti smalki ungāru deserti – gan pankūkas ar rozīnēm, kas tiek pasniegtas ar šokolādes un putukrējuma mērci, gan tradicionālā ķiršu zupa un pīrāgs ar āboliem un riekstiem.

Kamēr bērni našķosies uz nebēdu, dāmas un kungi pie smalkajiem ēdieniem varēs iemalkot tradicionālos ungāru vīnus.

Meistari stāstīs un rādīs, Jūs – provēsiet. Un kā vienmēr būs arī izdalāmās receptes saimes priecēšanai.

Tradīcijas atdzimst tirgotavā „Debesmanna”!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Fermentēšanas festivāla galvenā diena! Viesistaba
Ances dabas mājā 2025.gada 25.jūlijā notiks Latvijas fermentēšanas festivāls. Fermentēšana - mūsu veselības un dzīves kvalitātes atslēga. | Skatīt vairāk
79 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com