Fontaine Palace uzstāsies grupa Krona no Lielbritānijas

23.10.2010 klubā Fontaine Palace uzstāsies latviešu un britu mūziķu rokgrupa Krona.

Grupas Krona aizsākumi meklējami Latvijā jau 1999. gadā, kad ar domubiedriem to izveidoja mūziķis Arturs Aleksējevs. Galvenās grupas muzikālās ietekmes tolaik bijušas "Rage Against the Machine", Džo Satriani (Joe Satriani), "Korn". Drīz 2000. gadā grupa vairākās nominācijās plūca laurus nu jau neeksistējošajā Madonas festivālā "Sinepes un medus".

"Kronas" Latvijas periods bija visai īss, jo grupas muzikālais līderis Arturs nolēma doties uz Īriju padziļināt zināšanas ģitārspēlē, bet visai drīz nonāca Londonā, kur tagad ir ieguvis bakalaura grādu ģitārspēlē (BMus in Popular Music Performance, LCM) un maģistra grādu skaņu režijā (MA in Audio Technology, LCM).

Londonā, satiekot citus studiju biedrus, "Krona" tika dibināta jaunā skanējumā ar vokālisti Neldu Kužumu, basģitāristu Entoniju Čaneru (Anthony Channer) un, pēc vairāku bundzinieku maiņas, jau ilgāku laiku "Kronā" muzicē Džošs Povs (Josh Pow). Tagadējā sastāva mūzikas ietekmes ir ļoti plašas..

"Krona" ir izlaidusi divus studijas albumus, kurus abus producējis Arturs Aleksējevs. Pirmais albums "Masculine Feminine" tika izlaists 2005. gadā un otrais - "The Slave Sessions" - šovasar, kuram par godu "Krona" šoruden viesosies Latvijā..

23. oktobrī "Krona" dosies uz Liepāju un koncertēs klubā "Fontaine Palace".

Koncerta sākums 23:00, ieeja 2 Ls

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Mājas kafejnīcu dienas" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
26. un 27. jūlijā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” Preiļu novadā. Arī šogad Preiļu novads kuplā skaitā piedalās tradicionālajā | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 11.07.2025 Nakts pie Nāriņas Tukuma TIC
Pie Kandavas brīvdabas baseina norisināsies rokmūzikas festivāls "Nakts pie Nāriņas", kurā uzstāsies rokgrupas “Ametists” un “Pienvedēja | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 11.07.2025 Mājas kafejnīcu dienas Gulbenes novadā Gulbenes novada TIC
Gulbenes novads aicina izbaudīt sirsnīgas un garšām bagātas Mājas kafejnīcu dienas, kas norisināsies 2025.gada 12. un 13.jūlijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Liepājas reģiona TIB
,


Jaunpils pils
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com