Izstādē Balttour 2011 Jūrmala sevi prezentēs kā Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi Latvijā

No 2011. gada 11. līdz 13. februārim Jūrmala aicina Ķīpsalas izstāžu kompleksā iepazīties ar tās piedāvājumiem starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū „Balttour 2011”.

Kā katru gadu Jūrmala starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū „Balltour 2011” piedalās ar savu stendu, kurā izstādes apmeklētājus sniegs informēs par kūrortpilsētas aktualitātēm, nozīmīgākajiem pasākumiem, spa piedāvājumiem, atpūtas un atveseļošanas iespējām kūrorta rehabilitācijas centros un kūrortviesnīcās, aktīvās atpūtas piedāvājumiem un dažādām citām brīvā laika pavadīšanas un veselības nostiprināšanas iespējām. Ikviens izstādes apmeklētājs varēs saņemt jauno tūrisma brošūru „Jūrmala” un citus informatīvos materiālus par tūristu mītnēm, pasākumiem pilsētā un interesantākajiem apskates objektiem.

Jūrmalas pašvaldības stendā dominējošā doma šajā „Balttour” izstādē būs aicinājums apmeklēt kūrortpilsētu, kas 2010. gadā saņēma Eiropas Komisijas balvu kā Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis Latvijā.

Jūrmala piedalīsies Latvijas hallē „Apceļo Latviju” ar 50 m² lielu stendu, kurā pilsētu pārstāvēs Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, kūrortviesnīcas „Baltic Beach Hotel”, „Pegasa pils”, „Lielupe”, kūrorta rehabilitācijas centri „Jaunķemeri”, „Jantarnij bereg”, hostelis „Riga Beach Hostel” un viesu māja „Liena Cottages”. Jūrmalas tūrisma uzņēmumi, kas piedalās izstādē, tikai izstādes laikā izplatīs īpaši izdevīgus piedāvājumus.

Apmeklētājiem pirmo reizi būs iespēja Jūrmalas stendā iegādāties biļetes par zemākām cenām uz SIA „Alpha Baltic Sport” nozīmīgākajiem pasākumiem – riteņbraukšanas maratoniem, SPICE skrituļošanas maratonu, peldēšanas maratonu un citiem sporta pasākumiem, kas ieguvuši popularitāti Jūrmalas viesu un Latvijas iedzīvotāju vidū.

Šis gads Jūrmalai piepildīts ar daudziem nozīmīgiem pasākumiem, piemēram, Dzintaru koncertzāle svinēs savu 75. jubileju un tajā notiks 10. starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss „Jaunais vilnis 2011”, 12. starptautiskais baleta festivāls „Baleta zvaigznes Jūrmalā”. Arī šogad visus uz starptautisko mūzikas festivālu „Summertime” aicinās Inese Galante un notiks daudz citu sarīkojumu. Jūrmalā notiks Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, Latvijas Republikas čempionāts ūdens motosportā „Pasaules kauss” JT 250 laivu klasē, starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības „Mazā un lielā grācija”, autorallijs „Latvija 2011", starptautiskās sacensības skeitbordā „World Baltic Sea Cup", Latvijas čempionāts pludmales volejbolā un daudz citu aizraujošu sporta sacensību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 12.06.2025 Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 27.06.2025 Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2025 - 02.07.2025 Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Hotel Jūrmala SPA
,


Liepājas reģiona TIB
,


Jūrmalas TIC
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com