Iedzīvotāju balsojumā noteiks "Rīgas svētku deju 2012"

Gatavojoties Rīgas svētkiem, kas pilsētā risināsies no 2012. gada 17. līdz 19. augustam, sācies interneta balsojums par Rīgas svētku deju.

Sestdien, 19. augustā 11. novembra krastmalā visas dienas garumā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs vērot dažādu tautu un laiku svētku dejas, mācīties deju soļus un dejot paši. Lai no visa plašā deju klāsta izvēlētos iemīļotākās dejas, interneta balsojumā tiks noteiktas 14 populārākās. Līdz 10. augustam ikviens aicināts rakstīt uz e-pastu [email protected], brīvā formā balsojot par deju, kuru gribētu iemācīties un redzēt uz svētku skatuves.

Deja, kas iegūs skanīgo titulu "Rīgas svētku deja 2012", būs zināma 19. augusta vakarā. Rīgas svētku laikā apmeklētāji varēs nobalsot par kādu no 14 dejām, kas tiks izraudzītas līdz 10.augustam. Vislielāko balsu skaitu ieguvusī deja skatītājus priecēs Rīgas svētku vakara koncertā.

"Rīgas svētku dejas tradīcija ļaus cilvēkiem arvien vairāk iepazīt plašo deju pasauli, kas ar kustību valodu parāda dažādu pasaules tautu kultūras. Idejas autore un viena no pasākuma organizētājām ir "Rīga 2014" brīvprātīgā Zane Vēciņa. Tas vēlreiz apliecina ikviena rīdzinieka iespējas ne tikai būt par pasākuma dalībnieku, bet arī iesaistīties un veidot svētkus, pulcēt ap sevi citus brīvprātīgos palīgus" pauž Rīga 2014 brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis.

Plašāka informācija Eiropas kultūras galvaspilsētas gada organizētāju mājaslapā www.riga2014.org.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Latvija
Valmiermuižas Etnomūzikas Festivāls EnterGauja
Koncerti • uguns perfomance • cirks • dzeja • meistarnīcas • māksla • izjādes ar zirgiem | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 28.06.2025 "Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com