TAVA aptauja par veiksmīgākajiem jaunajiem tūrisma produktiem sākusies

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) rīkotā konkursa "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013" otrajā kārtā piedalās visi 14 dalībnieki, kuri tika noteikti pirmajā kārtā.

Vērtēšanas komisija šobrīd sākusi apkopot informāciju par konkursa dalībniekiem, kuri gandrīz visi ir jau iepazīti klātienē. Viens tūrisma produkts palicis novērtēšanai 28. novembrī.

Lai konkursa dalībnieku vērtēšanā varētu iesaistīties plašāka sabiedrība, TAVA mājaslapā izveidota anketa www.latvia.travel/aptauja/.

Anketā iekļauti visi konkursa otrās kārtas dalībnieki, no kuriem tiks noteikti trīs tūrisma produkti, par kuriem balsots visvairāk.

Anketā ievietotas tīmekļa saites uz tūrisma produktiem vai to iesniedzējiem, dodot iespēju par katru dalībnieku uzzināt sīkāk.

Balsošanas beigu termiņš ir 3. decembris.

Konkursa uzvarētājus nosauks gadskārtējā Tūrisma forumā 6. decembrī Mazajā Ģildē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
Latvija
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk
Mūziķes Atvara koncerts Tukuma TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”. | Skatīt vairāk
Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com