Centrāltirgus aicina uz radošām aktivitātēm Mākslas dienās

No 2014.gada 12.maija līdz 17.maijam Centrāltirgus teritorijā paralēli tirdzniecībai norisināsies daudzveidīgas radošas aktivitātes, jo, kā zināms, maijs – tas ir Mākslas dienu mēnesis.

"Tirgus – tā izsenis ir vieta, kur satiekas daudz dažādu cilvēku un kur gan citur ir vēl piemērotāka vide dažādām iesaistošām, radošām aktivitātēm, tāpēc jau daudzu gadu garumā arī Centrāltirgū notiek dažādas mākslas un kultūras norises. Arī šogad maijā – kas ir jaunās tirdzniecības sezonas aktīvs sākums un mākslas dienu mēnesis – Centrāltirgū notiks daudzveidīgas radošas aktivitātes, kur kopā ar sadarbības partneriem un vairākām izglītības iestādēm radīsim iespēju redzēt, kā top māksla, un ikvienam iesaistīties un pašam to veidot," uzsver RPAS Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs. 

No 12.maija līdz 16.maijam visā Centrāltirgus teritorijā taps tirgus portreti, kas 17.maijā publiskai apskatei tiks izstādīti sakņu paviljonā. Ikviens mākslas darbus varēs arī iegādāties savā īpašumā, turklāt ar labdarīgu mērķi – 50% no mākslas darba pirkuma summas tiks ziedoti Rīgas daudzbērnu ģimenēm veselīgas pārtikas iegādei Rīgas Centrāltirgū.

16. un 17.maijā visu acu priekšā no paletēm un preču iepakojuma taps dizaina priekšmeti, mēbeles un mākslas objekti, kas vēlāk tiks izstādīti tirgus teritorijā un paviljonos.

Savukārt 17.maijā no pulksten 10.00 līdz pat 18.00 ikvienam būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās un pašam radīt praktisko mākslu. Sakņu paviljonā darbosies iepirkumu somu apdrukas darbnīca sadarbībā ar Radošo darbu studiju (aicinājums līdzi ņemt savu auduma maisiņu), dekupāžas darbnīca Veco trauku jaunā dzīve sadarbībā ar veikalu Zīmulis un ota (aicinājums līdzi ņemt savu trauku), maciņu izgatavošanas darbnīca sadarbībā ar Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolu, kartona iepakojuma gatavošanas darbnīca sadarbībā ar Rīgas Amatniecības vidusskolu, piezīmju grāmatiņu darbnīca sadarbībā ar PURPURS "Dizaina papīrlietas", savukārt bērniem būs iespēja veidot savu Centrāltirgus nozīmīti.

Mazākajiem tirgus apmeklētājiem būs eksluzīva iespēja ar savu zīmējumu piedalīties radošajā konkursā "Veido Centrāltirgus pastkarti", kur vērīgākajam autoram ar asprātīgāko darbu būs iespēja redzēt, kā viņa zīmējums pārtop par Rīgas Centrāltirgus pastkarti, kura nesīs Rīgas Centrāltirgus vārdu visā pasaulē.

Visi pasākumi būs bez maksas un ikviens ir laipni gaidīts radošā atmosfērā radīt skaistas lietas, baudīt pozitīvas emocijas un iepirkties Rīgas Centrāltirgū! Uz tikšanos krāsainākajā Rīgas vietā – Rīgas Centrāltirgū!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā Preiļu novada TIC
Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 23.06.2025 Jāņu laiks Tukuma pusē. Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com