Rīgas Gospelkoris aicina uz Ziemassvētku akustisko koncertu

Pirmdien, 18. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Gospelkoris ielūdz uz gaišu un sirsnīgu Ziemassvētku akustisko koncertu, kas norisināsies VEF Kvartāla kamerzālē.

Rīgas Gospelkoris, kas jau otro gadu darbojas Kristīnes Prauliņas vadībā, šogad klusajā gaidīšanas laikā sagatavojis īpašu koncerta repertuāru, kurā varēs baudīt gan dzīvespriecīgu mūsdienu afroamerikāņu baznīcas mūziku angļu un latviešu valodā, gan visiem labi pazīstamas un mīļas Ziemassvētku melodijas.

Kā stāsta Rīgas Gospelkora vadītāja Kristīne Prauliņa: “Kaut visiem šis pirmssvētku mēnesis ir darbīgs un aizņemts, ļoti vēlējāmies atrast laiku, lai būtu kopā gospelmūzikā paši kā kolektīvs un ar saviem klausītājiem. Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks. Šogad apceram vienu no gospelmūzikas un, atļaušos teikt, dzīves pamattēmām - kāpēc mēs dziedam? Kas ir šīs dzīves prieka, miera un Mīlestības avots?”

“Klausītājam piedāvāsim intīmāku, pieklusinātāku gaisotni, koncertu veidojot akustiskās noskaņās. Izvēlējāmies arī publikai parādīt kādu jaunu, skaistu koncertzāli strauji plaukstošajā VEF kvartālā. Es personīgi novēlu, lai šis koncerts ir kā klusas pārdomas un patiesās Ziemassvētku nozīmes meklējumi,” uz koncertu aicina Kristīne Prauliņa.

Koncertā kopā ar Rīgas Gospelkori uzstāsies arī gospel-instrumentālā grupa, kuras sastāvā muzicēs Toms Mikāls (taustiņi), Jānis Kalniņš (ģitāra), Reinis Ozoliņš (bass) un Andris Buiķis (bungas).

Biļetes (EUR 12) iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties ekase.lv, kā arī T/C SPICE informācijas centrā un mūzikas veikalā RANDOMS.

Informācijai:

Rīgas Gospelkoris ir dibināts 2003. gadā un ir koncertējis ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Norvēģijā, Kiprā, ASV u.c. valstīs, veidojot kopīgus projektus un pasākumus ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem, kā arī amerikāņu un britu gospel zvaigznēm, piemēram, gospel mūzikas festivālu ”Sing Gospel Latvia”, kas 2007., 2008. un 2012. gadā veiksmīgi norisinājās Rīgā. Rīgas Gospelkora DVD “Silver & Gold” tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada Balvai kategorijā “Labākais koncertieraksta video 2011”. 2014. gada vasarā Pasaules koru olimpiādē Rīgas Gospelkoris “Gospel mūzikas čempionu kategorijā” izcīnīja zelta medaļu, savukārt 2017. gada vasarā šajā kategorijā izcīnīja zelta medaļu pasaules koru konkursā Grand Prix of Nations.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas apbūve TAKA
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk
Skaistākie Lietuvas dārzi- 14.06.2025 Nikos Travel
Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 14.06.2025, 40 EUR | Skatīt vairāk
40 EUR
Viesnīca “Sventes muiža” TAKA
Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu. | Skatīt vairāk
Sezonas ķēriens outlet ciemata veikalos ViaJurmala
Laiks doties uz outlet ciematu - neatkarīgi no tā, vai lūkojies pēc perfektām kurpēm vai ideālas vasaras kleitas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com