Parkā Esplanāde uzstādīts vides mākslas objekts

No 10. februāra līdz 30. aprīlim Rīgas iedzīvotājus Esplanādē priecēs košs un dzīvespriecīgs vides objekts - kā pateicība ikvienam, un jo īpaši veselības aprūpes speciālistiem, par darbu un izturību, kā arī pavasarīgs uzmundrinājums, izturēt šo sarežģīto laiku.

Mākslas darbu autore ir gleznotāja un grafiķe Ieva Baumgarte, kura vides objektā apvienojusi četrus unikālus zīmējumus pavasarīgās noskaņās.

Māksliniece Ieva Baumgarte: “Šis mākslas darbs ir mans novēlējums visiem uz mirkli atraisīties no ikdienas rūpēm un iztēloties, ka paceļamies tām pāri, lai paskatītos uz visu radoši un rastu jaunu iedvesmu. Mums vēl vajadzēs krietnu devu pacietības, izturības un radošuma, tādēļ novēlu ikvienam no mums skaistus, krāsainus sapņus un lielus, plašus spārnus, lai varam kopā tikt ārā no šī jaudīgā tornado, ko sauc par pandēmiju. Pateikt paldies nozīmē, pirmkārt, pamanīt, novērtēt otra darbu, un, no sirds dot pozitīvu, pateicības pilnu atgriezenisko saiti. Būsim devīgi, sakot paldies!”

Iniciatīvu #SakuLieluPaldies pagājušā gada oktobrī aizsāka mākslinieki Ints Teterovskis, Anta Aizupe un fitnesa treneris Dinārs Zāģers, tajā iesaistījās arī Mēness aptieka, Centrālā laboratorija, banka Citadele un grupa Astro`n`out, sagatavojot iedvesmojošu muzikālu sveicienu ar dziesmu “Tici sev.”

„Repharm” direktoru padomes priekšsēdētājs Dins Šmits: “No sākuma iesaistījāmies šajā iniciatīvā, lai pateiktos un paustu atbalstu visiem, kuri strādā medicīnas aprūpes nozarē, taču saprotam, ka cilvēku loks, kuri pakļauj sevi saslimšanas riskam ir daudz plašāks. Ar šo vides mākslas objektu, radošā un košā veidā, mēs gribam uzrunāt plašāku sabiedrību un pateikties gan mediķiem, gan skolotājiem un pārdevējiem, kā arī aicināt visus iesaistīties šajā sociālajā iniciatīvā un atbalstīt savus līdzcilvēkus. Ceru, ka šis dzīvespriecīgais “paldies” būs arī kā atgādinājums par pavasara tuvošanos un to, ka grūtības, ko visi šobrīd piedzīvojam neilgs mūžīgi un nāks saulaināki laiki.”

Uzmundrinājuma vārdi ir vajadzīgi katram no mums, tāpēc pasaki arī tu paldies saviem līdzcilvēkiem par drosmi un izturību šajos sarežģītajos laikos, nofotogrāfējoties pie Ievas košajiem taureņiem, putniem, sirdīm un liekot foto sociālajos tīklos ar tēmturi  #sakulielupaldies

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 06.06.2025 Zobens un Lemess Bauskas pilskalnā Bauskas TIC
Zobens un Lemess – desmito reizi! Tiekamies 2025. gada 6.–8. jūnijā Bauskas pilskalna parkā Zemgalē! | Skatīt vairāk
Latvija
Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu! Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" | Skatīt vairāk
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 09.06.2025 Pārgājiens apkārt Viļakas ezeram Balvu TIC
15.jūnijā aicinām doties pārgājienā (12 km) apkārt Viļakas ezeram Balvu novadā vietējā novadpētnieka, gida Dzintara Dvinska vadībā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com