Ķemeru parkā krāšņi zied rozes

Šobrīd Ķemeru vēsturiskajā parkā bagātīgi zied dārza karalienes – rozes. Populārajā Jūrmalas tūrisma objektā ir iestādīts gandrīz 2300 rožu baltās, sārtās un oranžās krāsās kopumā 1800 m² platībā, kuras papildina ziemciešu dobju augu sortiments ar krāšņi ziedošiem augiem 2000 m2 platībā parka teritorijā un partera zonā līdz 1700 m2 platībā.

Jūlijs ir brīnišķīgs laiks, lai apmeklētu Ķemeru vēsturisko parku rožu ziedēšanas laikā. Rožu aleja iekrāsojusies sārtos un oranžos toņos, kur zied rožu šķirnes 'Credit Mutuel', 'Rugelda', 'Caramella', 'Westerland', 'Reine Sammut'. Balto toņu harmoniju un burvību vērojama partera zonā, kur uzziedējušas rožu šķirnes  'Alabaster', 'White Meidiland' , 'Artemis, 'Schneewittchen'.  Kopumā Ķemeru parkā iestādīts gandrīz 2300 rožu, taču vairāk nekā 900 rožu (rievainā roze šķirnes 'Alise' un noraglapu rozes) ir jau noziedējušas. Augusta vidū parkā sāks krāsoties skarainās hortenzijas 'Grandiflora'.

Parka apstādījumos atbilstoši kūrorta stilistikai izmantots daudzveidīgs krāšņumaugu sortiments. Līdzās krāšņi ziedošajām rožu dobēm parku papildina ziemciešu dobju augu sortiments ar izteiktu dekorativitāti un krāšņi ziedošiem augiem 2000  m2 platībā parka teritorijā un partera zonā līdz 1700 m2 platībā. Šobrīd zied tradeskancijas, sarkanā guntiņa, dižā pulkstenīte, gandrenes, astilbes, pelašķi.

Ķemeros var baudīt ne tikai vēsturiskā parka burvību, bet arī uzkāpt 42 metrus augstajā ūdenstornī, kas ir atvērts apmeklētājiem no maija līdz oktobra beigām, katru dienu no plkst.10.00 līdz 18.00. Augstāko skatu laukumu var apmeklēt, tikai iepriekš rezervējot, rezervāciju var veikt visitjurmala.lv vai pa tālruni 67147900 (Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs). Apmeklējums ir bez maksas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 "Skolas somas" piedāvājums Preiļu novadā  Preiļu novada TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 30.05.2025 Kur aizbraukt brīvdienās? Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 31.05.2025 "Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
no 297 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com