Apskati Japānas tradicionālos tērpus - kimono

2015. gada 15.septembrī, plkst.11.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" viesosies Japānas kimono asociācija, kas piedāvās cēsniekiem aplūkot vairāk nekā 80 Japānas tradicionālos tērpus - kimono.

Japāņu autentiskajam kimono piemīt maģisks šarms, elegance, kas kopta gadsimtiem ilgi. Kimono noslēpumaini savijas mīlestības un skaistuma filosofija, stingra etiķete un meistarība. Īpašais griezumus, rūpīgas detaļas un to lietošanas likumsakarības dabiski maina nēsātāja uzvedību: kustības kļūst harmoniskas, nesteidzīgas un cēlas.

Ikviens interesents aicināts uzzināt par kimono veidiem, tā valkāšanas tradīcijām un uzdot jebkuru jautājumu par japāņu kultūru.

Pasākumā piedalīsies arī mūziķi no A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas un Cēsu 1.pamatskolas meiteņu koris un deju kolektīvs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Restorāni un kafejnīcas ar āra terasi Bauskas TIC
Bauskas novads piedāvā plašu izvēli – no jaukām kafejnīcām līdz mājīgiem restorāniem ar āra terasēm. | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā Preiļu novada TIC
Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. | Skatīt vairāk
TOP 7 Zemgales kāzu svinību vietas Zemgales Tūrisma asociācija
Ja plāno kāzas, ieskaties un atklāj Zemgales labākās svinību vietas - | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com