Autors: Sandra Sirmace
Avots: Kaļķu vārti
Sestdien, 2012. gada 8. septembrī, nakts klubā Kaļķu vārti notiek ballīte "Baltās nakts" ietvaros.
Skandolozākā Latvijas foto mākslinieka Aleksandra Sokolova darbu izstāde.Uz vietas taps māksla, kurā varēsi pielikt savu roku, vai plecu, vai kāju "KV Glitter Tattoo" salonā!
Reklāma

Mākslinieku performances un stereotipu laušanas konkurss ar balvu 100 Latvijas skanošo (LVL) vērtībā. Īsāk sakot, ieņemam zemo startu stereotipu laušanai!
Uzstāsies interesantais un vienmēr pārsteidzošais mākslinieks DJ KASPARS BINDEMANIS! Iesildīs un izsildīs Club KV rezidents - kolorītais DJ Plastic ar plastiski fantastiskiem gurnus kustinošiem ritmiem!Uz jumta terases par atmosfēriski patīkamiem grūviem gādās DJ Chris Cherry.
Baltajiem, oi.. precīzāk sakot, jums, kas būs atnākuši satērpušies baltās krāsās, visas nakts garumā bārā par puscenu šīs nakts īpašais baltais kokteilis, jo kā jau saka priekšā pasākuma nosaukums - baltais baltajam čoms!
Tas protams vēl nav viss! Katrā stūrītī mūs sagaida pa performancei.
Tas viss un ne tikai - Club KV / naktsklubs "Kaļķu vārti" Vecrīgā, Līvu laukumā, Kaļķu ielā 11A. Ieeja bez maksas, pasākumi sāk skanēt pulksten 22:00.
Vairāk info, bildes un video meklē kluba oficiālajā mājaslapā www.clubkv.lv
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.