Vai zini kādus ēdienus pasniegs pasaulē garākajā lidojumā?

Šī gada oktobrī Singapūras lidsabiedrība "Singapore Airlines" uzsāks jaunu lidojumu, kas būs ievērojams ar to, ka tas būs pasaulē garākais lidojums bez pārsēšanās. 18 stundas un 45 minūtes garajā lidojumā būs arī īpaša ēdienkarte, kuras mērķis būs samazināt nogurumu no lidojuma un laika maiņas, kā arī veicināt pasažieru mieru un atpūtu garā lidojuma laikā.

Lidojums starp Singapūru un Ņujorku noteikti nebūs vieglākais pasaulē, jo noteikti ir ļoti grūti pavadīt teju 19 stundas lidmašīnā, tomēr ar šādu lidojumu tiekot ietaupītas 3-4 stundas, kas būtu jāpavada vēlreiz nosēžoties un uzpildot degvielu, lai lidaparāts varētu doties tālāk.

Lidojuma ēdienkartē tiks iekļauti garneļu salāti, grilēta vistas fileja, tvaicētas cukini šķēlītes, kā arī viegla citrona - biskvīta kūka.

Speciāli šim lidojumam, Singapūras lidsabiedrība noslēgusi vienošanos ar jaunu ēdinātāju - Canyon Ranch, kam būs pienākums parūpēties par ceļotāju labsajūtu. To nemav nav tik viegli izdarīt, jo tik ilgā lidojumā esot grūti nodrošināt cilvēkiem pietiekamu uzturvērtību un šķidrumu, ņemot vērā, ka lielāko laiku pasažieri pavada teju nekustoties savos krēslos.

Pēc šī lidojuma, tiekot plānots līdzīgas maltītes ieviest arī lidojumos no Singapūras uz Losandželosu un Sanfrancisko, ko "Singapore Airlines" arī plāno uzsākt šī gada laikā.

Lidojumā uz Ņujorku tiks izmantots "Airbus A350" lidaparāts, kas nodrošina 67 biznesa klases vietas, kā arī 94 premium ekonomijas klases vietas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 21.06.2025 Līgo balle Jaunpils parka estrādē! Jaunpils pils
Aicinām uz neaizmirstamu svētku balli Jaunpils parka estrādē, kur par dzirkstošu noskaņu rūpēsies īsti svētku meistari – ''Ziņģes brāļi''! | Skatīt vairāk
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 17.06.2025 Work And Travel-pēdējā iespēja šaja sezonā Nikos Travel
Ir sākusies pierakstīšanās uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir ierobežots. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com