Radīts pakalpojums, kas garantē, ka lidmašīnas sēdvieta blakus būs brīva

Liela daļa ceļotāju piekritīs, ka ne vienmēr blakus sēdošais pasažieris lidmašīnā ir tas patīkamākais ceļa biedrs. Lai tie ceļotāji, kas labprātāk izbaudītu lidojumu izolēti no ciešas saskarsmes ar blakussēdētāju, justos ērti, īru lidsabiedrība AerLingus radījusi jaunu pakalpojumu, ko no 2019. gada 1. septembra varēs iegadāties ikviens interesents.

Produkts sauksies "AerSpace" un šo jauno augstākās kvalitātes ceļojuma pakalpojumu var rezervēt jau tagad.

"AerSpace" īpašais piedāvājums būs pieejams uz lidsabiedrības galamērķiem Apvienotajā Karalistē un Eiropā. Šī ekstra pasažieriem gaisa kuģa pirmajā rindā garantēs sēdvietu pie loga, ļaujot netraucēti vērot mākoņus un panorāmu pāris kilometrus zemāk. Tāpat "AerSpace" pakalpojums garantēs savu bagāžas nodalījumu tieši virs galvas, prioritāro iekāpšanu, iespēju ceļā doties ar somu svarā līdz 20 kilogramiem, kā arī baudīt bezmaksas uzkodas un dzērienus no lidojuma ēdienkartes.

Par šo ērtību protams būs arī diezgan daudz jāmaksā, tomēr tie, kuri labprāt bauda ekstru lidot netraucēti, to novērtēs. Ar pakalpojumu plašāk iespējams iepazīties aerlingus.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums! Dome Hotel
5 zvaigžņu viesnīca Vecrīgas sirdī, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski ar mūsdienu tehnoloģijām, un izsmalcināta | Skatīt vairāk
World Expo Osakā  Estravel Latvia
Dodieties uz World Expo arī jūs un iepazīstiet Japānu! No Rīgas, ar viesnīcām Osakā un Kioto, un Nākotnes pilsētas apmeklējumu | Skatīt vairāk
no 2329 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com